1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 F7 Siyah Ekran Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Emirhan1910 tarafından 19 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emirhan1910

Emirhan1910
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    6
    2
    45
    TruckersMP Profili
    ETS2 MP de farklı profil server mp sil yükle gibi şeyler denedim. Belgelerimdeki ets2 mp klasörünü silip denedim. Oyuna girdiğimde onlineye bağlandıktan sonra f7 atınca siyah ekranda kalıyor. Singleplayerde böyle bir sorun yok. Yardımınızı bekliyorum. 2 gündür uğraşıyorum.

2. Aeking

Aeking
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    69
    29
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Multiplayer' da servise ışınlanmak istediğinizde, işi iptal etmek istediğinizde, uyumak istediğinizde oyun siyah ekranda donuyorsa:

Varsa işçilerinizi kovun, işçileri kovduktan sonra şoförü uyutun. Muhtemelen oyun yine donacaktır.
    Oyun donduğu zaman bekleyin, hiçbir şeye dokunmayın, (yaklaşık 15-20 dk veya daha az), oyun kendine gelecektir.
    Bu işlemi 3-4 kere tekrarlarsanız büyük ihtimal sorun çözülecektir. Oyunu kaydedin ve oyuna girdiğinizde bu kaydı yükleyerek oyunu açın.

Vüsal [AZ] bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.