1. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    ts3.wotmp.com adresinden teamspeak sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS 2: Düşük Sistem Yaması

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Berkay tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    315
    348
    335
    DAF

GTA V'i düşük sistemlerde oynamak için yaptığı yamalar ile tanınan Ragnos1997 isimli oyuncunun ets2 için hazırlamış olduğu ayar dosyalarını paylaşacağım.

PC'niz eski ve sizin için grafik o kadar da önemli değilse bu ayarlara bakmanızda fayda var. Yaptığı programda reklam, dosya indirme vs. olduğundan ayar dosyalarını tek tek program içinden aldım.

İçinde Bulunan Ayar Dosyaları
    • 800x600 Çözünürlük + Ultra Düşük Ayarlar
    • 1280x720 Çözünürlük + Ultra Düşük Gelişmiş Ayarlar (Önerilir)
    • Varsayılan Ayarlar
    Dosyaları değiştirmeden önce yedek alın.

Kurulum - ETS2 Ayar Dosyası
    • https://yadi.sk/d/j2p3BvjJjUkqP
    • İndirdiğiniz zip dosyasında tercih ettiğiniz çözünürlük ayarının klasörüne girin.
    • config.cfg dosyasını Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasörünün içine atın.

Kurulum - ETS2MP Ayar Dosyası

Video

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Kasım 2015

2. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

252
    329
    360
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birde benden tavsiye :
    Seçenekler>Görüntü sayfasında düşüğe tıklayın ve kaydedin, Sadece gelişmiş ayarlara tıklayın ve Sadece doku kalitesini yükseğe ve ölçeklemeyi %100'e verin. :)
    Ben şahsen 1GB 128 bit ekran kartında iç dış 60 fps alıyordum. :) Olmadı ben biraz daha grafik yükseltecem diyorsanız (Benim gibi :D) Seçenekler>Görüntü sayfasında ölçeklemeyi %400 e verin kaydedip çıkın. Ben şu anda içten dıştan 30 fps alıyorum. :)
    Not: Her türlü kaliteli oluyor merak etmeyin. :) SADECE ilk tavsiyemde çevre biraz kalitesiz olabilir. Ama 2. tavsiyemde öyle birşey yok. :)

reaper52 ve ypemck bunu beğendi.
  3. Mr R1vaa

Mr R1vaa

18
    35
    10
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben bunu yapıyorum ama çözünürlüğü %75 yapıyo 2 yada 3 ayarı yükseğe cekiyor ben herşeyin düşük olmasına razıyım çünki bu savedeki gibi oldumu kasıyo bunun birde en en düşüğünü paylaşırmısın şimdiden teşekkürler

4. Vortex I Onur

Vortex I Onur
    Plaka

136
    161
    290
    DAF
    TruckersMP Profili