1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 directx sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Kralkarlos tarafından 2 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Arkadaşlar ets 2 yi steamden aldım indirdim ama geç kalmışım benim pc artık kaldırmıyo directX 11 ile çalışıyor muş benimki en fazla directX 10 kaldırıyo ileride düşürecekler mı bu directX sürümünü ?? Yoksa oynayamayacak mıyım ?

2. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güncel sürümü maalesef oynayamazsın. Ancak sürüm düşürüp oynayabilirsin onda da Multiplayer'a giremezsin. İstersen henüz vaktin varsa iade etmeyi dene.

3. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Off scs nin yapacağı işe tüküreyim ya off
    Cevap için teşekkürler bu arada ...

ahmet91 bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tükürmek istiyorsan yine tükür :) ama scs'lik bir durum yok yalnız. Onbinlerce çalışanı olan, her yıl yüz milyonlarca dolar gelir elde eden, dünya çapında bilinen stüdyolar bile eski donanımlara, eski bilgisayarlara destek vermiyor artık.
    2-3 sene önce ETS ve ATS'de herhangi bir değişiklik yapılmamışken TruckersMP ekibi Multiplayer için 32 bit desteğini sonlandırdı sadece 64 bit PC'ler için MP'yi geliştirmeye karar verdi ve birçok kişi aniden kopmak zorunda kaldı MP'den. Benim de laptopum eskiydi yenisine geçene kadar 8-9 ay hiç MP giremedim. Güncel olmayan donanımlarla uğraşmak demek aynı şey için en az 2-3 kat uğraşmak demektir bunu unutmamak lazım. Umarım en yakın zamanda sistemini yükseltip katılırsın aramıza :)

Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    İnşallah ne diyim oyunu zamanında alsaymışım keşke

HandCuff bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.