1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) Ets 2 - Bmw m4 gmg garage |m3 f30 sedan paketi (1.28)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve Lookas tarafından 22 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Lookas

Lookas
    Kayıtlı Kullanıcı

266
    260
    180
    Volvo
    -3 farklı şasi seçeneği sunuyoruz ( m4 gmg editon , m4 gts ve m3 f30 sedan)
    -2 farklı motor sesi ( düşük performans ve yüksek performans olarak seçeneğimiz var)
    -5 farklı jant seçeneği , hepsi orjinal jant ( orjinal jant için orjinal lastik slotunu seçin , yanında extra yazan jantlar için extra lastik slotunu seçin , önemli bunlar yalan yanlış seçip aracı bozmayın , beni dinlemeden okumadan yaparsanız aracın duruşunu bozarsınız)
    -her bir jant her 3 araba için özel olarak yapılmıştır
    -aracın orjinal birebir içi vardır , 5 farklı şekilde döşemeler değişebilir
    -yüksek performans motorda 300 rahat görebilirsiniz düşük performans motorda ise birazdaha yavaş hız yükselir , ve her ikisi için ayrı bir motor sesi vardır
    -seçeneklerdeki slot isimlerine dikkatli bakarak aracı modifiye edin ( örnek veriyorum ; şaseden aracı gmg editon seçtiniz , jant ve lastik kısmından , jantı gmg editon extra olarak lastiğide extra lastik olarak seçin )
    -daha önce kadir yağız kardeşim tarafından yapılan bmw m4'dün , benim tarafımdan yapılmış yeni versiyonu olarak sayabiliz.
    -gereken hızlanmasını yol tutuşunu ve gidişini kendimce geliştirip hızlandırmaya çalıştım..
    -uyumlu sürümler ; 1.26 , 1.27 ve 1.28x için sorunsuz ve kusursuzdur.
    -Tüm Galerilerde çıkar​
    -İç tarafın yapımcısı ve animasyonlar: Kadir yağız
    -Mod yapımcısı: Burak Tuna 24

Burak Tuna 24 detaylı açıklama olarak;
    araçta kullanılan inteiror yapımı kadir yağız kardeşime aittir , bana kullanmam için vermiştir , 3 arabanın , jantların vs. bütün konvert yerleştirme kaplamalar vs. bana aittir , aracın modellerini bana ulaştırıp hazırlayan batuhan narlı kardeşimdir , araç için gerekli parçalarda yardım eden ( egzoz başları , spoiler gibi ufak parçalar ) hüseyin ülken kardeşim tarafından bana verilmiştir . Aracın gts jantları Yelkant modacı tarafından bana verilmiştir , bütün kardeşlerimin yardımları için çok teşekkür ederim.

Lostra, bashkooV, drsnalt2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Araç ateş ediyo :D bide yüksek hızda yol tutuşu iyi olsa daha güzel olurdu da neyse oda dikeni olsun :)

3. TRBurakTR

TRBurakTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    61
    12
    60
    TruckersMP Profili
    Winrarı indirip açtıktan sonra karşıma 1 tane daha winrar ve not defteri çıkıyor, alttaki ss de olan winrar dosyasına basınca da bir sürü klasör çıkıyor bu klasörleri nereye atacağım? Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

(Üstteki ss de bulunan winrarın içini açınca çıkan klasörler)

4. EmirSafran

EmirSafran
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    winrarı açıp içinden çıkan diğer winrarı mod klasörüne atman lazım.
    Bmw_m4_gmg_m4_gts_m3_f30_by_BurakTuna bu klasörü.