1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve yigit5234 tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hocam valla umarım ban süren kısalır. Ban doğru tamam ama süresini inşallah düşürebilirsin.

Ancak söylemem gerekiyor ki banın kalkmasını kesinlikle istemem çünkü bazen promods haritası güzel diye geziyorum birleşik krallık ve irlandada, güzel güzel sürerken her şey yolundayken avrupada sürüyormuş gibi tersten gelen biri oluyor, çarpıyor hatta bazen report bile yazan oluyor üstüne. Ben kendim rapor oluşturmakla uğraşmıyorum en fazla oyun içinden raporluyorum ama bu tarz banların kalkmasını istemem. Dediğim gibi süresi kısalır umarım geçmiş olsun :)

yigit5234, hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Teşekkür ederim ben cezamın farkındayım kalkma ihtimali bencede yok ama inşallah kısaltır. 3 gündür geri dönüş gelmedi bekliyorum..

HandCuff bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.