1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve yigit5234 tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Normalde çoğunlukla calais duisburg yollarındayım. Biraz londraya gideyim dedim. Malum yollar tam tersi orada. Bi adamla kafa kafaya geldik çarpmamak için sağa kırdım oda aynı tarafa kırdı yine çarpmaktan kurtulamadım. Ve 1 aylık ban yedim. Sizce çok fazla değilmi süresi? Ve itiraz a da yazdım. 1 gündür geri dönüş gelmedi. Sizce admin süresini kısaltırmı yada banı geri çekermi

2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Kanıtı atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    1 yıl içinde yediğin dördüncü ban ise otomatikman 1 ay süresi oluyor zaten. Bunun dışında ilk yediğin ban ise 1 ay süre vermesi admine kalmış maalesef çok diye azaltmaz, banı da kaldırmaz.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    https://youtu.be/5jAanHVT8V4 videosu bu biraz komik bir durum , ayrıca benim a s d w tuşlarında takılma oluyor anlamıyorum bazen motoru durdurarak yada el frenini çekerek zor durduruyorum. Oyunla ilgili ni sorunmu bu?

5. KayEffAitch

KayEffAitch
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    7
    2
    15
    1 ay değil, 4 hafta yasaklanmışsınız. Admin kendi insiyatifi ile 4 hafta ceza vermiş.

6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun öncelikle burda sorun tuşlarınızın takılması değil ters yönden gidip bir oyuncuya çarpmanız.Eğer güzel bir üslupla itiraz ederseniz bir ihtimal banınız açılır ama oda ufakta olsa bir ihtimal

1 ay ve 4 haftanın farkı nedir?

7. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Kısaca 27 kasıma kadar 1 ay sayılır işte, admine yazdım kibar bir dille itiraz ettim ama 1 günü geçti geri dönüş yapmadı. Acaba gördüde görmezdenmi geliyor yoksa çokmu yoğunlar :( tuşlarımın takılmasını vurduktan sonra aracın birdaha ileri gittiği için söylemiştim

Leno'X bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    4 hafta 28 gün, 1 ay 30 gün içerir. :kahve::)

HandCuff bunu beğendi.
  9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun itiraz etsenizde banınızın açılması düşük bir ihtimal ters yön tolere edilecek bir durum değil maalesef

10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Hadi karıştırdığını varsayalım ama kavşağa da ters girmişsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.