1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 açılırken profiller gelmeden önce 2 dakikalığına bir ekranda kalıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve umutberk0618 tarafından 16 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Ve Alt-Tab vb yapılmıyor 2 dakika geçince Alt tab yaptığımda masaüstüne atıyor ve telrar Alt-Tab yapınca giriyorum profiller kısmına ne yapmalıyım?

2. scaniafan

scaniafan
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    9
    15
    Scania
    aynen o sorun bende de var boş ekran geliyor 2 dk sonra profiller geliyor çözümü var mı

peterbilt bunu beğendi.
  3. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banada oluyordu ben direk zaten bilgisayarda yavaşlamıştı diye temiz format attım.Sonra steamı felan yükledim o sorun kalkmıştı.Steamı ve oyunu silip yüklemeyi deneyin.

4. Ugur89

Ugur89
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu sorun pc ile alakalı bir durum değil. ATS de aynı sorun vardı son güncelleme ile düzeldi. ETS de malesef halen bu sorun sürüyor.

5. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    oyun ile alakalı olduğunu sanmıyorum.Bende öyle bir sorun yok.Dediğim gibi steamı silip yüklemeyi deneyiniz.Bu arada diğer oyunlarda da oluyor mu ?

6. Ugur89

Ugur89
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    ATS örneğini verdim sanırım okumadınız?
    Dediğinizi denedim tabiki format dahi attım sorun aynıydı.

7. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Özür dilerim görmemişim.Bende tam olarak şu oldu alt Tab yaptığımda oyundan atıyordu formatlayınca düzeldi fakat sizinkini tam anlayamadım kusuruma bakmayın.

8. Treval Bob

Treval Bob
    Plaka

52
    13
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Çözüm Yolu Tek Bir Yol Var Ve İyi Okuyun / İnterneten İndirmiş Olduğunuz Hazır Profiler Oyununu Yavaşlatiyor Bu Durumda Bekleme Yaşiyorsunuz Full Garaj Ve Full Hile Olduğu İcin Savelerde Oyunu Yavaşlatiyor Buda Sizin Fps Sorunu Ve Bekleme Sorununuza Sebep Oluyor / Çöžüm İse : Oyundaki Tüm Profilerinizi Silin Trucksmp Silin Ve Ets 2 Silin Yeniden Yükleyin Düzelcektir Ama Hile Yapmak İstiyorsanizda Kendiniz Cheat Engineden Yapiniz Sorun Çözüldu Yardımïm Dokunduysa Ne Mutlu Bana

umutberk0618 bunu beğendi.
  9. blackstar234521

blackstar234521
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    136
    47
    50
    Volvo
    aynen kardesim internetten hazir saveler indirmeyin onlar yapiyor hepsini benimde basima geldi.ben uzun zaman format atmamisdim format atdim duzeldi mis gibi cuk diye geliyor profil ekrani :D

Treval Bob bunu beğendi.
  10. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.