1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 1.36 Kullananların Dikkatine

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve werty tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende tanmlı herhangi bir mod yok ama 0 kamerasını kullanamıyorum.

2. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Merhaba 0 kamerada sorun yok.

Yukarıda tarif ettiğim işlemi ben yapamadım hatayı yaptıktan sonra aklım başıma geldi mecburen tamamen oyunu sildim Herşeyi Ara program vasıtasıyla oyunun bütün dosyalarını temizledim yeniden kurulum yaptım haliyle oyuna sıfırdan giriş yapmak zorunda kaldım 0 kamera ayarlarını yeniden yaptım denedim sorunsuz çalışıyor istersen sende dediklerimi yapabilirsin. Millete tavsiyede bulundum kendim hataya düştüm bu yüzden başkaları da aynı hata ya düşmesin diye uyarıyorum ama dinleyen yok ben ne yapayım onlarda dediklerimi dinlemezler ise benim gibi sil baştan sıfır kurulum yaparlar.

Her ara programı bu adreste mevcut ve ücretsiz.
    https://www.voidtools.com/tr-tr/

3. Raptors

Raptors

55
    14
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ya bende directx 12 gözüküyo, oyuna giriyorum hata yok ama grafikler çökmüş gibi, her şey siyah yeşil tuhaf :(

4. mertbulus

mertbulus
    Kayıtlı Kullanıcı

6
    1
    15
    Scania
    Atöyleden modları kaldırdım oyunu sildim yükledim hala giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

5. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben atsde buna benze bir sorun yaşadım.Benim sorunum grafik modundan kaynaklanıyordu ayarlar yüksekteydi ama grafik modundan dolayı düşükteymiş gibi bir görüntü vardı.Siz grafik modu kullanıyor musunuz?

Raptors bunu beğendi.
  6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Senin olayın farklı sen yeni sürümü kullanamazsın ekran kartı Directx 12 desteklemiyor sorun bu yüzden yaşıyorsun
    1.35 geri dön.

Raptors bunu beğendi.
  7. Raptors

Raptors

55
    14
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yok mod kullanmıyorum

tamam, ekran kartım eskidi baya, desene ets artık bitti,1.35 ve modlarla devam hayata, iyiki yeni dlcleri almamıştım :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Aralık 2019
    Methesela bunu beğendi.
  8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Merak etme bir çok arkadaş senin durumunda üzülme yeni çıkan oyunlar yüksek çözünürlük ve ram istiyor grafikler yükseldikçe eski sistemler uyum sağlamıyor.

Raptors bunu beğendi.
  9. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    @werty Kardeşim tüm konuların altına spam yapmasan mı artık? Bende hiç bir sıkıntı yok güncellemeyi yaptıktan sonra modları in aktif ettim sorun olmadı, buda demek oluyor ki herkes de aynı sorun olmuyor!

Ek olarak yanlış bilgilendirmeleri düzeltelim;
    • Ekran kartınız Direct X 12 değil, 11 destekli olması yeterli!
    • Oyununuzda güncelleme kaynaklı sıkıntı yaşadığınızda oyunu silmenize gerek yok, Steam üzerinden sürümü düşürün.
    • Oyun save dosyanızı da silmenize gerek yok, belgelerim de bulunan ETS 2 klasörü içerisinde bir önceki sürümlerin yedek profil dosyaları oluyor. Bunlardan birini Profiles dosyası içine atın.

UlasCaNN, Extreme, mexiumut ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Modlarla oyunun açılmamasının hiç bir alakası yok. Modlar profil açılırken yüklenir oyun açılırken değil. Oyun açılmama problemi directx kaynaklı. Directx sürücülerini güncelleyin. Ama ondan önce oyunu çalıştırırken dx11 ile çalıştırmayı deneyin. Oyun config dosyasından dolayı dx9 ile açmaya çalışıp açılmayabilir.

UlasCaNN, mito1172, Extreme ve 2 kişi daha bunu beğendi.