1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 1.24 hesabı 1.27 e geçirme?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BraveHeart51 tarafından 22 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BraveHeart51

BraveHeart51
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    0
    Selamun Aleyküm arkadaşlar sorum kısa zaten başlıktan da anlaşılıyor. Benim oynadığım Ets 2 şuan 1.24 versiyonunda. Benim oyunum korsan olduğu için Steam'den güncelleyemiyorum. Bilgisayara 1.27 versiyonunu indirsem ve profil dosyasını yeni güncel Ets 2 ye taşısam sıkıntı çıkar mı acaba?

2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Maalesef bu forumda steam dışından, korsan olarak herhangi bir destek bulamazsın.

Ancak steam 22 haziran yani bugün saat 19:50'de büyük yaz indirimleri başlıyacak ve ets2 yaklaşık olarak 8-9 liraya inecek, Oyunu bu indirimde almanı tavsiye ederim, hem böylece diğer insanlarla da oynayabilirsin multiplayer modu sayesinde hem de güncelleme gibi bir problemin de kalmaz. İyi forumlar.

Yasin 53 bunu beğendi.
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    O sürümden buyana oyunda çok fazla değişiklik oldu sorun çıkarabilir ama yinede bi dene derim.

4. BraveHeart51

BraveHeart51
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    0
    TheKingTr kardeşim çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oluyorsun :). Şimdi be zaten son sürümü indirecektim öyle kaldı üşendim işte şuan hesabım baya gelişti çok emek var yani hesabın kaybolma riski varsa hiç denemeyim?

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Korsana destek vermiyoruz.

THEAKS81 bunu beğendi.