1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Etkinlik: Ticaret Bağlantıları- Isveç

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 26 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yük bulamayan arkadaşlar isveçe ışınlanın oradan farklı olmak üzere 10 ülkeye yük götürün ben öyle yaptım.

Son düzenleme: 1 Nisan 2018
  2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öylede bulamıyorum ben

3. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Niye ki hangi ülkeye gittiysen ona dikkat et sınırlara dikkat et birde uzun yol tecrübelerini geliştirmelisin daha uzak ülkelere gitmek için önce yakınlarda ki ülkelerden başla norveç danimarka almanya hollanda gibi sonra uzak ülkelere git gittiğin ülkeleri de unutma aynı ülkeye bir daha gidersen saymıyor veya gitmediğin ülkeden isveçe gidersen de kabul ediyor ama ülkeden de isveçe yük çıkmıyor en garantilisi isveçe ışınlanıp dediğim gibi yapmak.

4. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ya benimde kafa karışık olay şöyle mi olacak ? diyelim almanya ya götürdük bir daha oradaki bir şehre götürülmeyecek mi? yada oradaki başka şirketten isveçe? bu etkinlik çok sıkıcı olmuş kısa yol yok zaten hız sınırı var

5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yol tecrübeleri fln gelişmiş değil sadece kodlarla lvl atlatmıştım o Zaman başka save indirip deneyim zaten Danimarka Norveç ve Almanya'yı yaptım diğerlerinde yük yok

6. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni save açmana gerek yok cheat engine ile tecrübe puanlarını arttır ve uzun yol vs becerilerini geliştir yapımı çok kolay yani cheat engine ile ilgili videolar çok yapımı da çok basit boşuna yeni save açma.

7. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni save yükledim bile :D Saol çözdüm sorunu baya yaptım 3 tane kaldı

8. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamamdır o zaman sana kolay gelsin bitirince bakalım sana hangi ülkenin bayraklarını verecek.

ahmet91 bunu beğendi.