1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel En Yapılası Meslekler Nelerdir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmreG tarafından 21 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çağrı merkezinde çalışmada nerede çalışırsan çalış. :D :D :D

2. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yurtdışında Tırcılık çok karlı gibi duruyor :karizma:

EmreG bunu beğendi.
  3. RuLinG21

RuLinG21
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

212
    68
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi düşuncem Eğer elin yatkinsa Yemek yapmaya Turizm Otelcilik var bakabilirsin Gastronomi (Asçılik) Bölümü işsiz kalmasin. Her otelde ,restoranta veya vs. yerin olur Parasıda iyi

Veya Aşcida deil garsonda olabilirsin Tabi ilk basta garson sonra cok ilerde mudur bile olabilirsin Bunlar mumkun imkansiz deil

UlasCaNN bunu beğendi.
  4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sevdiğin mesleği yap. Ama yabancı dil öğrenip yurtdışında yap bu mesleği hatta mümkünse aileni de çek yanına

UlasCaNN bunu beğendi.
  5. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    aile isi sıkıntılı .d neyse ben maddi anlamdan bakıyorum sevdiğim işi yapabilme olanağım yok

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen kısa sürede yüksek paraya çalışmak istiyosun öyle birşey yok :D eğer varsa banada haber ver :D

Neden yurt dışında yapsın kendi ülkesine destek olmak varken yolda çöp toplayan birinin hurdacının bile bu ülke üzerinde emeği Musta Kemal'in ümidim dediği gençlerin başka milletlere para kazandırmaması gerek.

EmreG ve MertOguz bunu beğendi.
  7. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    tavuk dönercilik :) pilavcılık :) kokereç:) pilav:) midyecilik :) şırdancılık :) terchlerini Türkiye'de yaşayan biri olarak bunlara yöneltmelisin :):D:D:D:D:D:D:D:D:Dbizim Türk'lerin kafa başka şeye çalışmıyor çünkü en son yapacağın şeyse eline bi kamera alıp lokanta lokanta gezmek orda sunu yedim burda buna bindim şundan indim buna bindim gibi şeyler çekmlesin ki parayı bulasın :D:D:D:D:D:D

EmreG, Emir78 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aradağım cevap Türkiye her şey olursun ama rezil olamazsın

EmreG bunu beğendi.
  9. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    zaten biliyorum kısa sürede yüksek para diye bişeyin olmadığını o yüzden araştırıyorum

Emir78 bunu beğendi.
  10. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Günümüz şartlarına bakarsan öğretmen doktor olamıyorsan en iyisi gerçek meslek sahibi olmak yani berber gibi tamirci gibi asıl ölmeyecek para kazandıracak işler bu tarz işler bazen diyorum keske orta okul dönemlerimde berbere kuaföre sanayiye çırak olarak girseydim yetişseydim şimdi kendi dükkanım olurdu hatta yanıma işçi bile alırdım kıyamet kopsa sanayiler berberler tamirciler tesisatçılar full çalışıyor valla için özü zanaatkar olmak lazım karnın hiç aç kalmaz işini iyi yaparsan namın yayılır ordan yürürsün

Extreme, MertOguz, Emir78 ve 1 kişi daha bunu beğendi.