1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ekran kayması

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Chaush tarafından 20 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. Chaush

Chaush
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    82
    14
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    S.A
    Arkadaşlar 4 gün önce yeni bir pc topladim fakat monitöre bütcem yetmediği icin 1 hafta televizyonda kullanmaya karar verdim.
    3gün sorun yoktu fakat bu gün ekran karti 55-60 derece'ye geldiginde televizyon siyah beyaz ekran ve mavi kırmızı renkler geliyor ekran kayıyor.... pc'de reset tüşüna bastiğimda ekran gelmiyor 10 dakikaya düzeliyor fakat oyun açınca yine aynı sorun var HDMI kablosunu değiştirdim aynı sorun.

Başka bir TV daha var ona daktığımda hiç bir sorun yok Benchmark'ta 80 dereceye kadar zorladım taş gibi..

Pc özellikleri:
    AMD 5 2600 cpu
    MSI Tomahawk b450 anakart
    MSI Rxt 580 Armor ekran kartı
    Hyperix 8gb 3200mhz ram
    240gb SSD SanDisk
    Thermaltake 600w güç kaynağı

Ekran kayan TV'de en yüksek kalite 4k ile Apex oynuyordum şu an 55-60 dereceye gelince ekran kayiyor

Diger televizyonda 1080p en yüksek kalite Benchmark sorunsuz calışıyor
    120fps kadar

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim