1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ekran Kartına Overclock İşlemiyle FPS Arttırma

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve iArknn tarafından 24 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üçünüde kullanmak mı gerekiyor yoksa biri yetiyor mu?

2. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herhangi biri yetiyor..

3. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten yüksek ayarda oynayabilcek bir sisteme sahipsin.

4. Tuupek

Tuupek
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    36
    7
    30
    Scania
    1920x1080 de oynanmaz kardeş bilmeden konuşma gt 630 la yüksek açmıyor bu bir ikincisi yüksekde oynayabilirmiyim demedim OC Nasıl yapıcam dedim

hiç gt 630 kullandınmı benim pc 12 senelik baya baya kullanmadığınız parçalar için konuşmayın oc nasıl yapacam sen onu de

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Nisan 2020
  5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha kötü bir işlemci ve ekran kartıyla orta-yüksek arası rahat bir şekilde oynuyorum. Ayrıca sen bize ets oynamak istiyorum demişsin bizde sana o sistem zaten bi şekilde ets oynatır demek istiyoruz.

iArknn bunu beğendi.
  6. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Umarım sana cevap vermez ilk önce nezaketli bir şekilde konuşmayı ögrensen hiç fena olmaz

iArknn bunu beğendi.
  7. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten bilgisayarı her açtığımda oc yapmıyorum, en son uyguladığım ayar neyse kalıcı olarak uygulanıyor, ama o gün ekran kartı bile birşeylerin ters gittiğini anladı herhalde :D

iArknn bunu beğendi.
  8. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak kardeş. Gelipte burada kimseye artist artist konuşma. Burası babanın çiftliği değil, kimse de sana cevap vermek zorunda değil. Nereden biliyorsun kullanmadığımız parça olduğunu? Senin internette gördüklerinin ben kendim montajını yapıyorum. Bilmediğimiz konu hakkında yorum yapmayız. Burada insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor, sen gelmiş konuşmayın da bana o.c nasıl yapılır anlatın diyorsun. Hayırdır? Ne bu havalar? Anlamadığım şey başta efendi gibi soru sorup, sonradan ne diye bozuyorsun efendiliğini? Çok merak ediyorsan git Google'dan bak nasıl yapıldığını. Efendi ol, efendi gibi konuş. Biz burada aileyiz, saygısızlık yapana da cevap vermeyiz.

Gereken cevabı verdim ben kardeşim hiç merak etme..

Ekran kartının kendi denetim masasından mı O.C yaptın?

Son düzenleme: 25 Nisan 2020
    furkan4650 bunu beğendi.
  9. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet, sağ tık bastığımda en üstte 'Radeon ayarları' var oradan yaptım.

10. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    O yüzden yeniden başlatınca ayarlar gitmemiş. Direkt olarak verdiğin komutları vBios'a yazıyor. Ya da otomatik başlatmaya ayarlı olduğu için açılışta O.C ayarlarını sisteme yazıyor. Aslında kendi denetim masası stabil çalışabilecek seviyeye kadar manuel O.C'ye izin verir. Ya da hazır O.C profillerini kullanmana izin verir. Sana tavsiyem Third Party yazılım kullan. En azından Restart çekince düzelir :)