1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ekran Kartı tavsiyesi ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Mert Gödek tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mert Gödek

Mert Gödek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar 1.500 tl ye kadar Ekran kartı arıyorum laptop kullanıyorum ve ekran kartı degişiyor.
    Özellikle Gta 5 i oynatacak bi ekran kartı.Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
    Sistem özelliklerim.
    Şuanki ekran kartım GT320M.

2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Dizüstü bilgisayarların donanımı hakkında çok fazla bilgim yok. Ama bildiğim kadarıyla çoğu dizüstünde ekran kartı değişimi mümkün değil. Yalnızca üst düzey ve "Gaming" diye tabir ettiğimiz, oyun için tasarlanmış dizüstülerde değişim imkanı olabilir.

MXM port'u varsa ekran kartı değişimi yapmanız mümkündür. Fakat GT320M, anakarta gömülü olduğu için değişimi söz konusu olamaz. Ancak anakart değiştirilebilir, o da ne kadar mümkündür emin değilim. :)

3. Mert Gödek

Mert Gödek

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarcıya sordugumda degişiyor dedi herhalde yalan söylememiştir.

4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    @Mert Gödek,
    Elbette bilgisayarcının bir bildiği vardır. Ama önceki mesajımda da belirttiğim gibi MXM port'u bulunmuyorsa -ki GT320M anakarta gömülüdür- değişim mümkün değildir.

5. Mert Gödek

Mert Gödek

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu laptop bilgisayarcının kullandıgı laptopdu o sattı bana oyunlarda kasıyor dedigimde ekran kartı degiştiririz sorun gider demişti ozaman degişiyor demekki.

6. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    @Mert Gödek,
    Şahsen değişebileceğini düşünmüyorum. Bilgisayarcıya güvenin tamsa değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların ekran kartları her yerde bulunmaz, masaüstü bilgisayarlarınki kadar yaygın değildir. Çünkü dizüstü bilgisayar üreticileri zaten anakarta gömülü ekran kartları kullanırlar. Sadece üst düzey dizüstülerde bu durum farklı olabilir. Bilgisayarcı, sendeki mevcut anakartı, yine GT320M ayarında bir ekran kartına sahip anakartla değiştirebilir. Fakat bu işlemin mümkün olduğundan emin değilim. Dikkatli olmanda fayda var. Başına masraf açabilirler.

Son düzenleme: 23 Ocak 2016
  7. Mert Gödek

Mert Gödek

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Anladım bilgilerin için teşekkürler.:)

8. MertOguz

MertOguz