1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ekran kartı güncelleme sıkıntısı.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BeratALTIN tarafından 15 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Görmüş olduğunuz gibi 2 adet güncelleme var ben bu güncellemeleri yaptıktan sonra ekran kartınız bu sürümü desteklemiyor diyor ve driver yokmuş gibi çalışıyor. Aynı modelde ekran kartı olan yada böyle bi sıkıntı yaşayıpta çözümünü bulan bi arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim :)
    Ekran Kartı: Amd HD Radeon 6870

2. schilbS

schilbS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    ya bende de amd var ama ben güncellemeye korkuyorum senin gibi çalışmaz diye napmalıyım sence? Amd HD Radeon 6570
    ve güncelleme yapsam fps artışı yaşar mıyım?

BeratALTIN bunu beğendi.
  3. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güncel olursa FPS artışı tabi olur ancak senin modelinde nasıl olur bilemem her modele başka bir güncelleme geliyor ben güncellemeyi yaptıgımda ekran kartın bu sürümü desteklemiyor dedi ve ekran kartı driveri yokmuş gibi oldu bende eski sürümünü indirdim tekrardan farkettiysen bende onu sordum böyle bir sıkıntı yaşayan varmı çözümünü bulduysa bizede söyleyebilirmi diye ?