1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Ekran alıntısı sonrası

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve mito1172 tarafından 6 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selam baya araştırdım bulamadım. 2 yada 3 ay öncesine kadar oyunlarda ekran alıntısı yapınca ve oyundan çıkınca steame yükle diye bir pencere açılırdı bu artık çıkmıyor yani steam arayüz görünümü değiştiğinden beri. bunu düzeltmenin yolu var mı acaba? ets2 veya ats resimlerini buluyorum da bus simülatör 18 de resim alınca bulamıyorum ne cehenneme kaydediyorsa:@

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Düzeltmenim bir yolu varmı hatırlamıyorum ama o pencereye ulaşmanın yolu var.

Manuel olarak bulmak istersen de resimler bu konuma kaydedilir:
    Alıntıda renkli yazdığım bölümden doğru oyunu bulman gerekli, bu yüzden o kısımda ki tüm klasörlere bakabilirsin.

Razor3214, mito1172 ve mexiumut bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    teşekkürler ama bus simülatör 18 başka ssd ye kurulu ona girip oyunun tüm dosyalarına baktım yok lanet resimler o dediğin isimde klasörde yok:U diğerleri ats ets2 c de kurulu olduğu için bulunuyor da bu dediğimi bulamadım:H o çıkan pencere iyiydi neden kalktı anlamadım:U

4. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağ alttan Steam'e sağ tıkladığında alttan 5. sırada Ekran Görüntüleri olması lazım, oradan bahsettiğin Ekran Görüntüsü Yükleyicisi penceresine ulaşabilirsin. :)

Edit: Ayarlarda böyle bir seçenek varmış burayı da kontrol etmende fayda var. :)

Son düzenleme: 6 Ocak 2020
    mito1172 bunu beğendi.
  5. RazorEmmi

RazorEmmi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kütüphaneye tıkla Ets 2 yi seç orda en son çektiğin fotoğraflar görünüyordu diye hatırlıyorum

mito1172 bunu beğendi.
  6. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam bakayım teşekkürler.

EKLEME: tamamdır aradığım her şeyi kütüphanede buldum konu kilit

Son düzenleme: 6 Ocak 2020
  7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sanırım bu ayar teşekkürler bakarım bu ayara

8. RazorEmmi

RazorEmmi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de tik işareti olmasına rağmen eskiden çıkıyordu şimdi çıkmıyor. Tiki kaldırım tekrar tik attım umarım bundan sonra çıkar çünkü eskiden daha güzeldi.

9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hımm henüz bakmayıp deneyemedim ama çıkmazsa garip gerçekten:H aynen eski hali daha güzeldi;)

bu arada konuya ne olmuş sayfada görünmüyor ah adminler ah girip yazmayın mı diyorsunuz üyelere çözemedim sizi:U