1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji E-Tab 5 Bluetooth sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve YusufE tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar. Zamanında MEB'in dağıttığı tabletlerden bir tane vardı elimde. Android sürümü çok eski olduğundan dolayı çoğu program çalışmıyordu ve ben de root atmaya karar verdim. Uzun uğraşlar sonucu bir şekilde rootu attım. Sonrasında birkaç uyumsuzluk oldu tabii, çoğu gözardı edilebilecek şeylerdi ancak bunu gözardı edemedim. Çünkü çoğunlukla bluetooth kulaklık ve hoparlörle kullanıyordum cihazı.

Videoda gördüğünüz gibi cihazı bluetooth hoparlöre bağlayınca ses bozuk geliyor ve sesler normalden yaklaşık 2x daha hızlı geliyor. Ne hoparlörde ne de cihazda donanımsal bir sorun olmadığına eminim. Hoparlör ve kulaklıklarım başka cihazlarda sıkıntısız çalışıyor, root atmadan önce tablette de çalışıyordu. Yani sorun kesinlikle yazılımsal. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    MEB de dağıtsa, bu cihazlar genelde Çin'den geliyor. Üstüne marka basıp, genel Android sistemini düzenleyip pazarlıyorlar/dağıtıyorlar. Cihazın aslında hangi marka/model olduğunu bulursan, cihaz yazılım paketi atma şansın olur.

hoca33 2 ve Erendeha bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ROM'u değiştirerek çözdüm sorunu.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.