1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Duisburg-Calais

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Nemesis306 tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok doğru :D NVIDIA ekran kullanıyorum ama ekran kartı ShadowPlay'i desteklemiyor şimdi video programı yüklemeye de üşeniyorum :D

EDIT: 2 ay önce GTX 1050 Ti aldım ShadowPlay kullanabiliyorum hatta 2 kişiyi banlattım :D

Son düzenleme: 19 Eylül 2018
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çoğunluğu milleti banlamak için giriyor trafik felan bahane.

YusufE bunu beğendi.
  3. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Her insan hata yapabilir ve bazı insanlar 30la gidiyor (ağır yük de değil normal dorse) biz zor durumda kalıyoruz sollayamıyoruz da tamam simulasyon oyunu da o kadar da yavaş olunmaz ki bazıları da alıyor ağır yükü gidiyor 40'la basmıyor bahanesi ağır yük biz de geçmekte zorlanıyoruz sonra ani duruşlar da yapıyorlar çarpıyoruz hemen rec report sorry yazıyoruz bişey yazmadan devam bu yol bence 2 şerite çıkarılmalı SCS umarım yapar. tek şeritte olmuyor adam 30'la gidiyor sollayamıyoruz ve aslında o kavşak (brüksel-rotterdem) herkes kendi şeridinden yol vererek gitse hiç trafik olmaz ama 130 kişiye çıkıyor anlık bıktık bence radar alanları olmalı adminler sadece kalabalık olan yerlerde değil örneğin her 30km'ye bir radar olarak admin durmalı o zaman bakalım hiç trafik oluyor mu ve troller çok arttı indirim dönemi yüzünden gelip solluyorlar hemen atlıyorlar önümüzde çarpıyorlar yeter blokluyorlar bu yol hiç iyi yere gitmiyor.

xmaksoy bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dorsesiz tırlar ve skodalar bozuyor genelde trafik düzenini bunlara bi engel gelmeli

5. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dorsesiz tırlar niye bozsun ki? Dorsesiz tırı süremeyen aptaldır, başka bir açıklaması yok. Ben mesela genelde dorsesiz sürerim ve aynı dorseli sürmemdeki gibi dikkatli olmaya çalışırım. Ayrıca tek tük görüyorum dorsesiz tırların oyun kurallarını çiğnediğini. Genelde dorseliler çiğniyor yolu tek başına kapatıyorlar.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2018
  6. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen sıkıntı genelde şu kodcularda oluyor aşırı modifiyecilerde -5000ciler ve alt tampona michelin koyanlar tayfasından bahsediyorum ama herkes için geçerli değil bu herkes üstüne alınmasın

7. BySTOXEY

BySTOXEY
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    11
    1
    0
    D-C yolu eşittir. Hatalı sollama, Troll, Telsizden Küfür, /fix, Skodaların Hakimiyeti Düz yolda bariyere çarpan oyuncular. Ve ben her gün oyuna girdiğimde d-c yoluna gittiğimde admin falan yok. Oyuncular kendisi halletmeye çalışıyor. Biz halledeceksek siz niye varsınız. Adam yolu blocklasın onun yüzünden d-c yolunda tab da 100 kişi olsun adam ban yemez. O adam yüzünden o yol 30 dk kapansın. Sonra biz benzinliğe tersten girdik diye sadece 30 saniye için bize ban atılır.

8. alti9otuz5

alti9otuz5
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Koskoca harita varken insanların buraya girmesi aslında normal. İtalya , Fransa , İskandinavya ve diğer bölgelerde yoğunluk çok çok az.Oyuncular boş yolda gitmektense dolu trafiği tercih ediyor. Şahsen ben bile çoğu zaman ne kadar troll yapan , tehlikeli sürüş yapan olsa da kalabalık yolları tercih ediyorum. Aİ trafik olsaydı bu belki biraz değişebilirdi. Bu arada bazı arkadaşlar yolun çift şeritli olmasını söylemiş. Bence çift değil 4 şeritte olsa zamanla o yol kalabalıklaşma yönünden kendini yitirir. Bu sefer başka buna benzer yol veya yollar aktif olur. Yani o yüzden bütün yollar 4-5 şeritli olmayacağına göre Bugün D-C yarın E-C yoğun olacak. :D

xmaksoy bunu beğendi.
  9. blackstar234521

blackstar234521
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    136
    47
    50
    Volvo
    kardesim sen nasil gormedin dorsesiz surupde trolleyenleri ?oyunda zaten 70 % troll ya dorsesiz surenler yada scodalar.hepsine aid etmiyorum lafimi ama cogunlukla bunlar.birde dorseyle makas atanlarda insanlarin agzina edenlerde zaten ayri.

10. Gervasken

Gervasken
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Trafiği seven gidiyor misal ben seviyorum ama troll fazla tabi troll olmasa trafikde olmaz fazla :)

xmaksoy bunu beğendi.