1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Drop Shiping ile Uğraşan Var mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Spo0Ky tarafından 26 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ajsjsshdhdhjsjs :D :D

2. Hatayspor

Hatayspor
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    10
    4
    30
    Scania
    Uzun zamandır arkadaşımla araştırıyorduk. İşin içinden çıkamadığımız çok yer oldu. Eğitimde herşey detaylıca anlatılıyor anlamadığımız yerde gruplar ve destek hizmetleri var. Bence güzel bir yatırım oldu :tbs:

3. alti9otuz5

alti9otuz5
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    bir işi yaptığınız zaman kâr/zarar mantığı ile bir teraziye oturtursunuz. işin zarar tarafı kâr tarafını aşıyorsa o işe kalkışılmaz.Ben risk alırım ; sonuçlarına ben katlanacağım diyorsanız tabii ki haklısınız.

Şunu sadece belirtmek istiyorum.Yapmış olduğunuz işi desteklemek veya desteklememek değil söyleyeceğim.

Bulunmuş olduğunuz gruplara ve destek hizmetlerine aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için gerçekten sorular sorun hatta ve hatta onların beğenmeyeceği , tavsiye etmeyeceği konularda bilgi almak isteyin.Ama bu birkaç mesajla kalmasın.(Sonuçlarını da düşünerek)İşte o zaman aradığınız cevabı kalbiniz size verecek.

Ayrıca eğer size gerçekten hep yardım edeceklerse bu insanlarla birlikteliğiniz daim olsun.