1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Dorseyi kabul etmiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve rs0505 tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rs0505

rs0505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar dorseyi tam yeşildeyken teslim ettim fakat dorse teslim ekranı gelmedi dorsenin altı yeşil sesler gelmiyor tekrarda alamıyorum neyapacagım?

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir anlık hata oluşmuş olabilir. En son kayıt yaptığınız noktadan devam ediniz. Tekrar deneyin.

3. Tosunpasa

Tosunpasa
    Plaka

36
    112
    44
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    O durumda f7 + enter ile servise gir düzeliyor. Ya da bana böyle denk geldi bi sefer.

4. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bununla ilgili forumda daha önce bir çok kez konu açıldı biraz araştırmanızı öneririm.

5. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Az önce başıma geldi F7 atın zaten şehirde olduğunuz için bulunduğunuz yerin tamirhanesine yönlendirecektir dorse ile beraber..

Neden olan sorun ise tahmin yürütüyorum araç hareket ediyordur çok az da olsa.Eğer ki vitesi kendiniz attırıyorsanız el firenini çekipte T ye basın..

6. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Arada sırada böyle bir bug görmek mümkün. Bunu çözümü f7 enter yapıp servise gitmek yada en son çare yükü iptal etmek.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.