1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Dorse Kayboluyor .

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve DarquesS tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DarquesS

DarquesS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar elektrik kesildi geldi ya da modemi kapatıp açtım ya da pcyi kapatıp açtım ya da oyunu kapatıp açtığımda dorse kayboluyor beni garaja gönderiyor . İş iptal oluyor bunu nasıl engelleyeceğim bazı arkadaslarım çıkıp girdiğinde aynı yerinden devam ediyor . Ayrıca MP de oluyor bu olay . Şimdiden sağolun . İyi Günler.

2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sizin anlattığınıza göre böyle yapması normal.Çünkü oyun otomatik kayıtı yapmadan işlem sonlandırıldığı için sizi en son kayıt noktasına atıyor.Ayrıca oyunu açıp kapattığımdada oluyor demişsiniz.Konsola g_force_economy_reset 1 yazmayı denediniz mi?

3. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Arkadaşımız gerekli açıklamayı yapmış.
    Ek olarak oyun içerisinde bazı önemli durumlarda hızlı kayıt yapmak için "Scroll Lock" tuşunu kullanabilirsiniz.
    Eğer farklı bir tuş ataması yaptıysanız o tuş ile hızlı kayıt yapabilirsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.