1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi donma sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ugurBAKU tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ugurBAKU

ugurBAKU
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    101
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    merhaba yardim edin ben oyuna girdikden sonra 10veya 15dk oynuyorum ve aniden donma geliyor donuyor 1 dkdan sonra oyun akici hale geliyor ve 5 dkdan sonra yine geliyor bunun coumunu bilen varmi?

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum oyun dosyların bozuk olabilir bi dosyları doğrulamayı dene güncellemelerini kontrol et başka türlü yine aynı sorun devam ederse save ile ilgili sıkıntında olabilir saven'de çok şoför işe alımın varsa hepsini kov :D onlar yoruyor saveyi bilgisayarına cleaner yükle belki çok çöp vardır onları temizler :) internetin yetersiz olabilir veya sisteminde yetmiyor olabilir başka bir çözüm yolu aklıma gelmiyor fan ile ilgili bi konuda sistemim yeni demiştin yanlış hatırlamıyorsam sistem yeniyse fanda sıkıntı olması zor ama yinede elektrik süpürgesiyle biraz fanın tozlarını çekmeyi deneyebilirsin çok çözüm yolu var bakalım bi dene bunları arkada çalışan uygulamalarda yoruyor olabilir virüsde girmiş olabilir veya format atmanda gerekebilir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Ocak 2019
    EmreG bunu beğendi.
  3. ugurBAKU

ugurBAKU

24
    101
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    merhaba fani elektrik supurgesiyle denedim ama arkadaki uygulamalari nasil kapayacagima dayir bir fikrim yok
    lutfen sizden tek ricam daha detayli anlata bilirmisiniz. ve bilgisayara virus girme ihtimali az bilgisayari yeni aldim ama arada bilgisayari actigim da fan dirrr diye ses cikariyor kapatim actigida sorun gidiyor elektrik supurgesiyle denedim insAllah duzelir

BMW ci bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    CTRL + Shift + ESC yap, İşlemler sekmesinde bu program ne yapıyor burada dediklerini sağ tıklayıp sonlandır de. Mesela Edge, Fotoğraflar, Skype vs.

5. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    arkadaki uygulamalardan kastım virüs idi diğer arkada çalışanlar bilgisayarın orjinal yapısıdır onlardan zarar gelmez virüs var ise o sistemi oldukca yavaşlatır fandan ses gelmesi gayet doğal ama cazırtılıysa bozulmuş demektir cazırtı yoksa sıkıntı yoktur bu arada laptopmuydu?

6. ugurBAKU

ugurBAKU

24
    101
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    evet leptop

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.