1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji DNS Hatası

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve mhrhan tarafından 26 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. mhrhan

mhrhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

220
    123
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarımda internet var göstermesine rağmen hiçbir yere bağlanamıyorum,bağlanmaya çalıştığım zaman önce "DNS Adresi bulunamadı" diyor, daha sonrada "İnternet bağlantısı yok" diyor ancak telefonumda interneti sorunsuz kullanabiliyorum.
    Sorunları gider yaptığım zamanda "DNS Sunucusu yanıt vermiyor" hatasını alıyorum.

Modemi kapat aç yaptım,dns resetledim ve dns değiştirdim.Çözüm olmadı.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Başlat>Çalıştır (Windows+R) ekranına ncpa.cpl yazıp Enter tuşuna bas. Orada sana kablolu kablosuz tüm bağlantıların çıkacak. Elle DNS sunucularını boş yap (başka sunucu değiştirme, otomatik yap yani), ya da kısa yoldan şu programla "tüm bağdaştırıcıları" varsayılan yap.
    2. Güvenlik duvarı programlarını ve/veya antivirüs programlarını kontrol et.
    3. Modem arayüzünden varsa DNS ayarlarını ve güvenlik duvarı, mac adresi engellemeleri falan varsa kontrol et.
    4. Ayrıca, geniş kapsamlı bir virüs taraması yap.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2019
    hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.