1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi DLC Hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Manyakxd tarafından 30 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Manyakxd

Manyakxd
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    11
    0
    0
    Beyler Ets2'ye Yeni DLC'ler aldım ama Bu DLC'ler sadece single player'da çalışıyor multiplayer da çalışmıyor Sebebini bilen varmı ?.

Son düzenleme: 31 Ağustos 2017
  2. DursunAltung

DursunAltung
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hangi DLC 'ler aldınız. Aktifleştirdiğinizden emin misiniz Steam üzerinden ?

3. Manyakxd

Manyakxd
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    11
    0
    0
    drsnalt2 Aldım DLC'lerin Önemi Varmı ? Ve Evet bütün DLC'ler Aktif single da tırı modifiye ederken kullanabiliyorum ama online da olmuyor

4. Aethril

Aethril
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    246
    314
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    world of trucksa giriş yaptınızmı profiller kısmından yaptıysanız ayarlardan çevrimiçine girin orada görürsünüz zaten

drsnalt2 bunu beğendi.
  5. Manyakxd

Manyakxd
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    11
    0
    0
    perkyproffesor3 world of trucksa giriş yaptım oyunnu da bağladım ama ayarlarda çevrimiçi kısmında hala dlc ler gözükmüyor

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çevrimiçi kısmında bütün DLC'ler gözükmez. Harita DLC'leri ve ağır yük kargo DLC'si gibileri gözükür.

7. Manyakxd

Manyakxd
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    11
    0
    0
    CumaliBzdmr peki ben nasıl DLC leri online da etkinleştiricem yardım edin ya 3 gündür uğraşıyorum DLC ler single da çalışıyor ama mp de çalışmıyor.

8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çalışmadığını nereden biliyorsun nasıl denedin?
    DLC'ler aşağıdaki resimde olan bölümde aktif olur ve online yada single'da kullanılabilir hale gelir. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.
    Harita DLC'si ise haritayı açın eklenmiş olan ülkeyi görürsünüz. Boya, aksesuar yada benzeri bir DLC ise tamirhanede parça ekleme çıkarma yerinde falan görürsünüz.

9. Manyakxd

Manyakxd
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    11
    0
    0
    CumaliBzdmr single playe a girdim dlc'ler var ama online giriyorum göstermiyor arabanın içine ekleyemiyorum online da sinlge da ekleyebiliyorum

Son düzenleme: 31 Ağustos 2017
  10. TolgaH

TolgaH
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

138
    34
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aldigin dlc leri söyleyebilir misin eğer dorse dlc leri ise çıkmaması normal çünkü mp de iş al kısmında boş gözükür bir firmaya gidip bakabilirsin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.