1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel disk sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hasanx242 tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. hasanx242

hasanx242
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    merhaba herkese iyi günler dilerim c çok doldu da 2 günden beri d diskim gb düşürme düşürdügüm gb c yerini yükseltmek istiyorum yardımcı olacak birisi varsa bana özelden mesaj atbairsiniz yardımıda team wiwer yaparsanız sevinirim internet bir çok progamla yaptım olmadı windows kendi disk yerinde yapıyordum şimdi yardımınız için çok sağ olun

2. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Hasan bu işlem çok kolay sırasıyla yazıyorum.
    1: Masa üstü bilgisayarımı sağ tıkla çıkan seçeneklerden yönet sec .
    2: Acılan pencerede kullandığın diskleri göreceksin C/D.
    3: Diskinde ne varsa elinde bulundurduğun yani bilgisayarın dışında demek istiyorum D verileri ona yedekle.
    4: D diskini biçimlendir senden izin isteyecek içindeki veri silinecek diye izin ver ( Şimdi D boşaldı )
    5: C diskine gel üzerine tıkla diski genişlet diye bir seçenek var onu sec ( D diski C diskine geçti.
    6: Eğer tekrar küçük boyutlu D diski oluşturacaksan C diskine tıkla oluşturacağın boyutunu belirt ileri de bekle
    yeni D diski oluştu küçük boyutlu.

Bunları kendin yaparsan hem öğrenmiş olursun sende başkasına yardımcı olursun kolay gelsin
    Acele etmeden sırasıyla dediklerimi yap.

Hasan anlattıklarımı destekleyen bir başkasının yaptığı video var TIKLA

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşşekürler yaptım iki gün beri yapmaya çalışıyordum kafam patladı çok sağ olasın konu kilitlenebilir

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Yaptığına sevindim site yönetimi konuyu kilitler.