1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Dişçi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emre kaya tarafından 20 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar konu dışı ama merakımı gidermem lazım benim dişçi fobim var ve yarin derin bi dolgu yaptırmak için dişçiye gidecem işlemleri ne acitiyo mu bilen var mi

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende kanal artı dolgu için gitmiştim baya korkuyodum önce bi sprey sıkıyo sonra iğneyi yapıyo gerçekten acı hissetmiyosun ama işlemden sonra ağzını hissetmiyosun uyuşuk gibi oluyo :D

UlasCaNN ve emre kaya bunu beğendi.
  3. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sadece hissedeceğin başlangıçta vurulan uyuşturucu iğnenin teması olacaktır. Onun dışında zaten bir şey hissetmiyorsun, sıkıntıya veya strese gireceğin bir durum yok :) sadece dişe işlem yaparken kullanılan aletten ses geliyor ve bu işlem sırasında çıkan kokuyu duyuyorsun. Bunlarda zaten normal şeyler hazırlıklı oldun mu bir sorun çıkmaz. Geçmiş olsun şimdiden...

4. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vallahi saolun içim rahatladi

5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    vidalama sırasında mıydı hatırlamıyorum makinenin titreşimi biraz rahatsızlık veriyor ama hiç büyütülecek bir acı hissetmemiştim ben 4 tane yapılmıştı 7-8 sene önce. iğneyi hissetmemiştim bile, koku var uyuşukluk da oluyor ama acı veren şeyler değil en azından :)

Son düzenleme: 20 Nisan 2020
    emre kaya bunu beğendi.
  6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten genelde işleri su ile tazikli su sıkıyolar gıdıklama tarzında oluyo oda ama sprey sıkmadan iğne yaparsa (muhtemelen yapmaz da) sen yinede sprey sıkarmısınız de

emre kaya bunu beğendi.
  7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    İğne çok acıtmaz ya. Alt dişlerinin yanındaki et kısmına vuruyor. Onu yaptıktan sonra bişe kalmıyor hissetmiyon bişe.

emre kaya bunu beğendi.
  8. YouAreMyCureTV

YouAreMyCureTV
    Plaka

27
    159
    81
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uyuşturur yaparlar korkularını yenmen gerekir reis bol şans git ve doktoru yen :D

emre kaya bunu beğendi.
  9. Hazeyn44

Hazeyn44
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vuracakları iğnenin acısı da normal bir iğneyi eline batırman kadar olacak, ondan sonra ağzının içini şişmiş gibi hissedersin. O an panik yapmana gerek yok, uyuşturucunun verdiği bir etki o. Zaten öyle hissetmeye başladıktan sonra gerekli işlemlere başlarlar. Şimdiden geçmiş olsun.

10. Snatch

Snatch
    Plaka

55
    29
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İçini temizlerler ve damar yolunu açarlar sonra orayı doldururlar eğer oyuk damara kafa ilerledi ise çekerler büyük ihtimalle.