1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Direksyon Seti Ayarlari

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Albos tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Albos

Albos
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mrb Arkadaşlar ben daha once bitane direksyon seti aldim ama sorun bende mu anlamadim oyuna girince sag sogla cok gidiyodu bizim bi arkadaş da eskiciden almiş bitane snopy 25 tl ye onun pc sinde denedim duzgun calişti bende denemek amacli benim pc ye taktim ama yine durum ayni sag sogla cok gidiyo bu konuda yardım ci olabilcek team da ayar yapabilcek kimse varmi rica etsem şu an elimde arkadaşin direksyonu var Snopy şimdi den tşk ler

Beratisot bunu beğendi.
  2. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Google da direksiyon ayarları ile ilgili ayrıntılı anlatımlar mevcut. Olmazsa üretici firma ila görüşerek sürücü dosyalarını isteyin. Oyun ayarlarından tekrar kontrol edin. Ekstra biz özellik olduğunu sanmıyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.