1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Diğer Geri Bildirim Değişiklikleri: Oyun Moderasyonu Yönetimi kategorisi

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve 3 ay sonra tarafından 25 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. zzzzz

  zzzzz
  Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

  747
  1.056
  435
  [​IMG]
  Sevgili oyuncular,

  Bir aydan biraz daha fazla süre önce, Oyun Moderatörü Liderlerinin ve Eğitmenlerimizin belirli biletlerde bize yardımcı olmalarına izin vererek, Oyun Moderasyonu Yönetimi'nin geri bildirimlerinin nasıl ele alınacağına dair bazı değişiklikler olduğunu açıkladık. Bugün, bu tür geri bildirimlerle nasıl başa çıkacağımızla ilgili bazı değişiklikler yapacağımızı duyuruyoruz. Şu andan itibaren, tüm Üst Düzey Yöneticiler, Oyun Moderasyonu kategorisine ilişkin geri bildirimlerde bize yardımcı olacaklar. Önceki makaleden bir alıntıyla, neden bu ekibin üyelerinin bize yardım etmesine izin verdiğimizi hatırlatacağım:

  Liderlerimiz ve Eğitmenlerimizin ve bundan sonra Üst Kadro Yöneticilerinin, geri bildirim yoluyla bize gönderilen soru ve sorular için doğru, profesyonel ve bağlayıcı kararlar vermekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bu Üst Yönetim gruplarına biletlerle ilgilenip bize yardım etmesine izin vererek, oluşturduğunuz Feedback biletlerinize daha hızlı cevap vermeyi amaçlıyoruz. Buna ek olarak, Oyun Yönetimi, oyuncu önerileri ve dahili çalışma olsa da, ekibimizin hem oyun içi hem de web sitesinde sunduğu hizmeti iyileştirmek için ek süre harcayabilirler. Oyun Yönetimi, şikayetlerin, önerilerin ve ciddi sorgulamaların yapıldığı geri bildirim biletlerinin çoğuyla başa çıkmada hala lider bir rol oynayacaklarına emin olabilirsiniz. Bu değişiklikle birlikte, ilave kişilerin de yardımıyla geri bildirim biletleriniz için cevap süresini iyileştirmeyi hedefliyoruz. Lütfen dikkat, Üst Kadro Yöneticilerinin karar verme yetkisi Oyun Yöneticileri ile aynıdır, bu yüzden kararları daimanihai olacaktır. Bu kararın, lehte ve aleyhte olanlar da dahil olmak üzere ilgili yöneticilerle yapılan ciddi değerlendirmeler ve kapsamlı tartışmalar sonrasında verildiğini not etmek önemlidir.

  Herhangi bir sorunuz olursa, bize bildirmekten çekinmeyin.

  Mutlu taşımacılıklar!
  TruckersMP Oyun Yönetimi Ekibi

  Orijinal, İngilizce gönderi: http://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/83465-further-feedback-changes-game-moderation-management-category/
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.