1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Devamsızlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eren2502 tarafından 14 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    55
    1
    10
    Beyler 11.sinifa gidiyorum ozel okuldayim bugun bizi toplayip okul kurallari gibi seyler anlatildi devamsizlik konusunda mudur yardimcisi okulun ailenin yazdigi dilekcenin bir etkisi olmayacagi ancak rapor alirsak ozurlu devamsizligimiza isleyeceklerini soylediler yonetmelikte boyle bir sey yok sonucta bu okulda meb e bagli degil mi gozumuzu korkutmak icin denmis olabilirmi zaten 5 gun ozursuz devamsizlik uzerine artik takdir tesekkur alinmiyor anlamadigim sey 20 gun ozurlu hakkim var dilekceyle ozurluye geciyor bu okul bunu nasil engelleyebilir?

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

913
    2.184
    415
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Özel okul işte :)
    Ne bekliyorsun ki
    Standartı 20 gün özürlü 10 gün özürsüz hakkın var
    Raporlu günler zaten özürlü olarak geçer raporsuz gitmediğin (zevkinden uyuya kalmandan vs) günler özürsüz olarak geçer 10 gün sonunda geçersen kalırsın
    Kısaca okul ya para ver gelme ya da seve seve geleceksin demiş :D

Bruce Lee bunu beğendi.
  3. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.158
    1.011
    415
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende özel okula gidiyorum devamsızlığı pek düzgün işlemiyolar gitmediğim gün yazılmadım ertesi gün gittim yok yazmışlar

4. YusufE

YusufE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

508
    374
    380
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Göz korkutmak için onlaar... Kasten yapmadığın sürece sorun çıkacağını zannetmem.

5. MbrsscTR

MbrsscTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

338
    144
    290
    Scania
    TruckersMP Profili
    Göz korkutmak için tamamen merak etme. Velinin yazdığı dilekçeyi kabul etmeme gibi bir durumları yok, belki doktora gitmedim nereden bilecekler?