1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Derbi Özel Çekilişi - 1x ETS2 Super Stripes ve 1x ATS Classic Stripes

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HandCuff tarafından 9 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çekiliş sonuçlanmıştır, detaylar konu sonuna eklenmiştir https://forum.wotmp.com/konu/sonucl...ats-classic-stripes.35856/sayfa-3#post-326387

Ets2 için çekiliş kazananı @BatuhanKocak , Ats için çekiliş kazananı @Doctor Pikachu olmuştur. Katılımlarınız için teşekkürler

10.05.2021 Çekilişte Değişiklik:
    Çekiliş konusunu açtıktan kısa süre sonra ETS2 ve ATS DLC'leri indirime girdiği için çekiliş ödülünü 1'den 2'ye çıkarmaya karar verdim. Tek bir çekiliş yerine çekilişe ETS2 için katılanlar arasında 1 çekiliş, ATS için katılanlar arasında 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş tarihi de ayın 19'undan 16'sına çekilmiştir.

-

Merhaba değerli forum üyeleri. En son aralık ayında CS:GO'da item düşmesi üzerine ATS kabin aksesuarları çekilişi yapmıştık. Bu sefer dün oynanan GS-BJK derbisinin sonucuna göre yapacağımızı söylediğim küçük bir ''derbi özel'' çekilişini başlatıyorum.

İki oyunun da en son piyasaya sürülen ve şahsi olarak en güzel olduğunu düşündüğüm boya paketleri birer tane olmak üzere iki kişinin steam hesabına gönderilecektim. Detaylara geçelim:

Ne kazanacaksınız?

VEYA

Katılım Koşulları

-Çekiliş konusunun açıldığı 9 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla forumun en az 1 yıllık üyesi olmanız,

-Seçtiğiniz DLC'ye göre, o oyuna ait ''lisanslı oyun sahibi'' rütbesi bulundurmanız,

-Konu altına seçtiğiniz DLC'yi ve çekilişe katıldığınızı belirten bir mesajı göndermeniz gerekmektedir.

-Yalnızca seçtiğiniz bir DLC için çekilişe katılma hakkınız bulunmaktadır. İki çekilişe birden yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Tarihi

Çekiliş 16.05.2021 günü yapılacaktır. Şeffaflık açısından tıpkı önceki çekilişte olduğu gibi, çekilişi yapacağım saati konu altına sonradan mesaj olarak ekleyeceğim ve telefondan aldığım ekran kaydını youtube'a yükleyip linkini paylaşacağım. Gün veya saatte aksama olursa çekiliş öncesi haberiniz olacaktır. 16.05.2021 gün sonuna kadar asıl talihlilerden dönüş alamazsam 17.05.2021 günü yedek talihlilere geçilecektir. Gün sonuna kadar haber alınamazsa ödül iptal olacaktır.

Önemli

Katılım koşullarını karşılamanız sizin kontrolünüz ve sorumluluğunuzdadır. Çekilişe katılımı onaylanan veya onaylanmayanlara konu altında tek tek dönüş yapılmayacaktır.
    Edit sebebi: Metin düzeltmeleri, çekiliş tarihi erkene alındı, çekiliş ve ödül sayısı 1'den 2'ye çıkarıldı. Kazananların açıklanması.

Herkese bol şans!

Son düzenleme: 16 Mayıs 2021
  2. Ugur89

Ugur89
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Super Stripes Paint Jobs Pack
    Bu DLC için çekilişe katılmak istiyorum. Teşekkürler.

hazaraakk ve HandCuff bunu beğendi.
  3. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Çekilişe katılıyorum. :çay:

Super Stripes Paint Jobs Pack :)

HandCuff bunu beğendi.
  4. xazxaz10

xazxaz10
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    61
    18
    90
    DAF
    TruckersMP Profili
    Super Stripes Paint Jobs Pack
    Çekilişe katılıyorum kolay gelsin.

HandCuff bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çekilişe ATS Classic için katılıyorum. Katılanlara başarılar diliyorum. :çay:

Şampiyonlukta da çekiliş olacak mı? :D:P:kahve:

Leno'X, Doctor Pikachu, Ghost ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
  7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
  8. 59 UMUT 59

59 UMUT 59
    Plaka

29
    99
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çekilise katılıyorum classic stripes paint jobs

9. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    :D hiç ihtimal vermiyorum, umudum da yok ama olur da gerçekleşirse 1 tane Kolorado 1 tane de İberya çekilişi yaparız hadi sözüm olsun :)

10. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Katılıyorum :çay:
    ETS 2- Super Stripes Paint Jobs Pack

HandCuff, DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.