1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber DAF XF Unity Edition Paketi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 7 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Özellikle #BestCommunityEver için yeni özel içerik getirebileceğimiz anlamına gelirse, kamyon üreticileriyle ilişkilerimizi güçlendirmek için herhangi bir fırsatı seviyoruz. DAF Trucks , DAF XF kamyonlar için yakın zamanda piyasaya sürülen ​
    Unity Edition
    boyalarını Euro Truck Simulator 2 dünyasına eklemek için mükemmel bir fikirle iletişime geçtiğinde , hemen gemiye atladık ve üzerinde çalışmaya başladık.​

Bugün, sonuçları sizinle paylaşmaya hazır olduğumuz gün. Super Space Cab DAF XF'inizi, her biri aşağıdaki 14 ülkeden biri olan Hollanda, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Almanya, Slovakya, İspanya, Portekiz ile on dört yeni boya işinden biriyle renklendirmeye hazır olun. , Fransa, Macaristan, İtalya, Avusturya ve Rusya.

Bu boya işleri, DAF Trucks'ın gerçek dünyadaki müşterileri olduğu gibi özel DAF XF kabinine özgü özelleştirmeyi yansıttığı için, bunları bu DLC'ye ücretsiz bir güncelleme olarak XF Tuning Pack'e eklemeye karar verdik. Bu genişlemenin mevcut sahipleri, DAF XF Süper Uzay Kabinine yönelik bu yeni ülke tabanlı tasarımları otomatik güncelleme yoluyla ücretsiz içerik olarak alacaklar.

Ayrıca bu yeni içerik hakkında biraz sıçrama yapmak ve DAF Trucks'taki kamyon simülatör topluluğunun ne kadar kararlı olduğunu göstermek istediğimiz gibi, birlikte özel bir çapraz tanıtım "hazine avı" mini etkinliği ile birlikte web ve sosyal medya hazırladık. 10.000 XF Tuning Pack DLC Steam anahtarıyla bir hediye kampanyası başlatıyoruz. DAF ve DAF XF Unity hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazırsanız, aşağıdaki küçük Gleam.io widget'ı Steam anahtarı hazine avına erişmenizi sağlar.

Çok kolay, aşağıdaki özel hediye penceresindeki talimatları izleyin, gerekli adımları tamamlayın, isteğe bağlı görevlerin birkaçını veya tümünü seçin ve anahtar sizindir!

Herhangi bir kod çalan botu imkansız kılmak için, bir tür "Ben robot değilim" görevi olarak zorunlu bir Hazine Kodu görevi oluşturduk. Bu bizim oyuncularımız için basit olmalı. DAF Trucks NV ( burada ve burada ) ve SCS Software ( burada ) sosyal medya profillerine yerleştirdiğimiz birkaç özel ekran görüntüsü oluşturduk). Bu ekran görüntüleri, DAF Unity Edition boya işlerinden bazılarını gösteriyor, ancak daha yakından bakarsanız, Hazine Kodunun üç bölümünü bulacaksınız. Bunları birleştirin, "Hazine Kodunu Girin" satırındaki sisteme girin ve bitti.

Katılmak için tıklayın

DAF Trucks hayranıysanız, gerçek kamyon haberleriyle ilgileniyorsanız ya da sadece taşımacılık endüstrisinin gözündeki pozisyonumuzu iyileştirmemize yardımcı olmak istiyorsanız, DAF Trucks NV için sosyal medya profillerini ziyaret ederken Takip Et düğmesine basın. Olası lisans ortaklarına sunduğumuzda, oyuncu tabanımız ve müşterileri arasında büyük bir çakışma olduğunu kanıtlamak her zaman yararlıdır.

Bu yeni boya işlerine el attığınızda oyununuzda, ETS2'deki yeni DAF XF kamyonunuzun ekran görüntüsünü aldığınızdan ve dünyayla paylaştığınızdan emin olun! Ekran görüntülerinizi bize gösterir ve bunları #DAFUnityEdition etiketinin altındaki SCS Software ve DAF Trucks NV'nin sosyal medya profillerinde etiketlerseniz, ücretsiz ürün kazanma şansınız olur! DAF Trucks'taki dostlarımız bize vermek için birkaç güzel orijinal DAF Kamyonu ürününü gönderdi ve en iyi DAF Unity Edition ekran görüntüsünün yazarını ödüllendirmeyi dört gözle bekliyoruz! Tüm sosyal medyayı izleyeceğiz.​

Son düzenleme: 7 Temmuz 2020
  2. CagatayAslan

CagatayAslan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    114
    137
    170
    Renault
    TruckersMP Profili
    O kodu buldum bile. :D

3. Ugurcan67

Ugurcan67
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Kodu aldıktan sonra nasıl kullanıyoruz yardımcı olabilirmisiniz? Edit: Hallettim teşekkürler.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Allah için şu eski kasa daf a bir gaz, fren pedalı koyun yeter vallaha her güncelleme de bekliyorum umutla giriyorum hüsrana uğruyorum. Ama boya paketleri güzel olmuş hakkını vereyim SCS.

DaNgEr900, hoca33 2, UlasCaNN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Türkiye versiyonuda varmış boya paketinin. As bayrakları as as as

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Gleam.io'ya giriyorum "This Reward has ended." diyor ne yapmam gerek

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kodlar tükendi bu saatten sonra satın alman lazım.

8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ödül sona erdi. :çay:

DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve UlasCaNN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.