1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü D-smart Word Of Truck sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Delta455 tarafından 16 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Delta455

Delta455
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    2
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 Hafta önce Türk Telekom'dan D-smart'a geçiş yaptım ama bu internet'te şöyle birşey farkettim. Ets2 mp'ye girmeye çalıştığımda save yükleme kısmında bekletiyordu 20-30dk gibi süre geçmesine rağmen tepki yoktu. Birkaç kez denedim ama işe yaramadı, Word Of Truck'ı profilden kaldırdığımda ise anında giriş yaptı. Birde bu internetle Word Of Truck'a giremiyorum, VPN gibi yöntemler denedim herhangi bir şekilde etkisi olmadı.

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende bi ara Kablonet te bu sıkıntıyı yaşadım. Müşteri hizmetlerini aradım. Alt yapıyı bi sıfırlayalalım dediler gelen teknik elemanlar. Sıkıntı kalkmıştı yoksa Chrome den bile wot sayfama giremiyordum o derece.
    Edit :Alt yapı sıfırlama sı,mahallenin bulunduğu kutudan reset attılar tahminim)

Extreme bunu beğendi.
  3. IronHide

IronHide

25
    28
    7
    35
    TruckersMP Profili
    Ben D-smart kullanırken oyuna bazen bağlanamazdım. Bağlanınca da bende kimse gözükmezdi ncz hack gibi ortalıkta dolaşıyordum (Perma yemişliğim bile vardı ama sağolsunlar durumu açıklayınca kaldırdılar). D-smart kalite olarak kötü bir internet, keşke geçmeseydin. Ben feedback açmıştım bunla ilgili ama maalesef çözümü yok sanırım.

BASHKOOV bunu beğendi.
  4. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Taahhütün bittikten sonra Superonline'a geç derim. D-Smart sıkıntılı.

5. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef D-Smart Altyapı ve sunucu kaynaklı sıkıntılardan dolayı online oyunlarda problem çıkartıyor. Ets2Mp'de Perma Ban bile yiyebilirsin bundan dolayı.

6. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hata yapmışsın d smarta geçerek bu konuda çok şikayet konusu açıldı forumda

serkant ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    D smart yüzünden birsürü perma ban yiyen kişi oldu dsmartayken mp girmeni tavsiye etmiyorum banlanırsan kanıtın yoksa açmazlar haberin olsun dikkatli ol mp de

8. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şükür D-Smart çilesinden kurtuldum ancak kendileri ile hali hazırda mahkeme sürecim devam ediyor.
    Yol yakınken kurtulun derim, sadece bu oyunda değil, sürekli olarak hız sorunları da karşınıza çıkacaktır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.