1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya Cyberpunk 2077 Hakkında

Konusu 'Medya / Fotoğraf' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 11 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Cyberpunk 2077 oyununu satın aldım ve oyunu oynamaya başlıyorum. Tek tek videolarını çekeceğim. almak isteyenler içinde bir rehber olacaktır. Bu forum altından oyun ile alakalı herşeyi tarafıma iletebilirsiniz. İndirme işlemini geceye bırakacağım. İnerinmezde ilk izlenim videosu çeker burada paylaşırım.

Herkese iyi forumlar. Takipde kalın...

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun hakkında ilk izlemimlerini paylaşayım. 50 MPBS intnernet var güya 60 gblık oyun 3 saatte inecekti ama ne hikmetse saatler oldu hâlâ oyun inmek bilmedi. Az önce de 5 dk diyordu. Şimi de 10 dk ya çıktı. Steamden sanırım oyunu çok indiren var ki indirmesi işkence gibi. Bilseydim Epic Games'den alırdım. Ama artık geçti. Bakalım bir de oyunayabilrsek çok güzel olacak.