1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Csgo oyununda bilgisayarım kitleniyor.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BerkaYYY tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. BerkaYYY

BerkaYYY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İyi Günler Herkese Konuyu Yanlış Açmış Olabilirim Kusura Bakmayın.Ben Csgoya Girdiğimde Bilgisayarım Kilitleniyor Ve Düzelmiyor Reset Atmam Gerekiyor Bu Neden Kaynaklı Olabilir Bu Sorun Sadece Csgoda Oluyor.

2. EmirSafran

EmirSafran
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende de böyle bir sorun olmuştu maç atarken birden donup kalıyordu ve reset atıyordum yoksa düzelmiyordu Ve maçla bağlantımı koparıyordu. şuan böyle bir sorun yok çözümü hatırlayamıyorum ama oyunun yerel dosyalarını doğrulamayı dene belki çözme şansı var

3. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu Sildim Şuan Tekrar Yüklüyorum Tek Bunda Olduğuna Göre Dosyalarında Bi Sıkıntı var Demek :( :(

4. EmirSafran

EmirSafran
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet ben yerel dosyalarını doğrula dediğimde eksik bir şeyler vardı ve yükleyip tamamlamıştı düzelmişti sonra bende

5. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağol Kardeşim İnşAllah Yükleyince Düzelir :)

6. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bendede vardı dosya doğrulama yapıyodum yine kitliyodu çözüm bulamadım sonra dosya silmeye başladı her cıkıp girdiğimde doğrulama bekliyordum iki saat bıraktım sonra

7. EmirSafran

EmirSafran
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dosya doğrulama olumsuz olduysa eğer son çare silip tekrar yüklemek. ben son 1 ay içinde pc yi formatladığım için dosyalar tertemiz ve hiç bir sıkıntı çıkarmıyor sizde yeniden yükleyebilirsiniz oyunu.

8. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Diğer oyunlarda da böyle sorununuz varmı?
    Belki de harddisk okumuyordur, HD TUNE ile test etmeyi deneyin.

9. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets 2 Ve Garry's Modda Böyle Sıkıntılar Yok Sadece Csgo Da Bilgisayar Kilitleniyor

10. Merhaba @Beko441
    Counter-Strike: Global Offensive yoğun olarak işlemciyi kullanan bir oyundur görev yöneticisinden takip etmenizi ve gerekli uygulamaları kapatmanızı öneririm