1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CSGO İmzalanmış Dosyalar Doğrulanamadı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve SemihOZTURK tarafından 22 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. SemihOZTURK

SemihOZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    252
    66
    140
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Csgo ya her girdiğimde bana bunu söylüyor, sürekli dosya doğruluyorum çıkıp girdiğimde yeniden aynısını yaptırıyor. Çok sıktı artık bu konu, birde bu dosyalar doğrulandıktan sonra ilk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor vs bişeyler diyor. Yok mudur bunun bi çözümü?

2. EmirhanUlas

EmirhanUlas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

342
    209
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yöntem 1: CS:GO'nun kısayollarını kaldırın. Kütüphane'den CS:GO'ya sağ tuşla tıklayıp Özellikler'e gidin. Başlatma Seçeneklerini Ayarla butonuna basarak oyunun açılış parametrelerini kontrol edin. Bu alan tamamiyle boş olmalıdır. Eğer -insecure veya farklı bir değer varsa silin. Kaydedip oyuna girin, sorununuzu test edin.

Yöntem 2: Steam'le ilgili tüm dosya ve oyunları bilgisayarınızdan kaldırın. Sıfırdan temiz bir kurulum gerçekleştirin.

3. Mano

Mano
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    0
    Sorunu şöyle çözdüm öncellikle steamın kurulu oldugu yere geliyoruz C:\Program Files (x86)\Steam ondan sonra steamapps klasörüne giriyoruz C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps burdan cammon klasörü hariç diğer klasörleri siliyoruz isterseniz her ihtimale karsı yedekliyebilirsiniz

4. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Amaç ne?

5. Mano

Mano
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    0
    Nasıl amaç ne 2 pcdede denedim sorun çözüldü oyunu tekrar actıgmızda yeniden o klasörler olusuyor böylelikle temizlenmiş oluyor klasörler hatadan kurtuluyoruz

6. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    2 yıl önceki konuyu neden çözülmüş olduğu halde gündeme getiriyorsunuz?

7. Mano

Mano
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    0
    Nasıl çözülmüş Yöntem 1 işe yaramadı ve yöntem 2de uzun bir iş bende 1 şey daha denedim aynı hatayı aldııgım için neye takıldınızki