1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:Go Turnuva Etkinliği Hakkında

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve emre kaya tarafından 19 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Csgo yeni turnuva etkinliği geldide bileti aldım bilet görevlerinde maç ızle görevi var bu maçları twichten izlesek steama bağlayıp oluyormu sistem nasıl işliyo 1 maçı izlediğimi nasıl anlıyo sistem süreye göre mi ? Tatilde olacamda görevi yapmak istiyorum sistemi anlatacak var mı (teşekkürler)

2. Draconian

Draconian
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostum. Maça girip 10 saniye dursan bile yeterli. Maçı izleyip tekrar görevlere geldiğin zaman yapılıp yapılmadığını anlarsın. Twitch üzerinden izlediğinde de oluyor. 3 yöntem var. CSGO üzerinden steam.tv üzerinden ve twitch üzerinden. Twitch hesabının steam hesabınla ilişkili olup olmadığını mutlaka kontrol et. İyi tatiller

EmreG, UlasCaNN, hackvita ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler saolasın

Turnuva resmi olarak hangi twich kanalında yayınlanıyor bilginiz var mı bide ben pc den twich steama bağladım telefondan bağlanıp bağlanmadığını görebiliyormuyum?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ağustos 2019
  4. Draconian

Draconian
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu sene turnuva almanya-berlin'de olacak. ana sponsor starladder. sanırım onların kanalında yayınlanır. https://www.twitch.tv/starladder_cs_en

ayarlar kısmından kontrol edebilirsin. bir süredir twitch mobile kullanmadığım için hatırlayamadım.

emre kaya bunu beğendi.
  5. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok saol

Draconian bunu beğendi.