1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:GO FPS sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ahmet91 tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

1. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bu hafta Acer Nitro AN515-64 model laptopu aldım. Ancak CS:GO oynarken aynı pc yi kullananların videolarna baktığımda onlar 170-200 arası FPS alıyor. Ancak ben aynı ayarlarda 60-90 arası alıyorum. Sorun sadece CS:GO da var. ETS2 Ultra ayarlarda %400 ölçekleme ile singleplayer da 60fps altına düşmüyor. Call Of Duty Warzone oyununda da yüksek ayarlarda hiçbir kasma olmuyor.(FPS değerini bilmiyorum maalesef) Sistemim:
    İ5 9300H işlemci
    GTX1650 ekran kartı
    8GB 2667 mhz RAM
    Ayrıca CS:GO SSD de kurulu ve cihazda hiçbir ısınma problemi olmuyor. Tüm driverları da güncel. Bu da bahsettiğim video https://www.youtube.com/watch?v=MVphJJQFlT0

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Texture Streaming etkin olunca sanırım fps artışı oluyor. Sizde etkin mi?

Extreme bunu beğendi.
  3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Oyun bir takım güncellemeler almış olabilir, zaten CS:GO'da o ayarlarla o FPS'leri(170 - 200FPS) görebildiklerinide pek zannetmiyorum açıkcası.Videoda ortalamaya bakarsak 120-140FPS arası alıyor bu da normal.
    Sana ayar önerim; "Çoklu CPU Kullanımı" açık, "Evrensel Gölge Kalitesi" orta-yüksek, diğer kapatabildiğin tüm ayarları kapatman kapatamadıklarınıda en düşüğe alman yönünde olur.Çünkü CS:GO'da grafiğin bir manası yok, oynayanların çoğu iyi bir PC'ye bile sahip olsalar düşük ayarlarda oynarlar.
    Ek olarak Steam'de CS:GO'nun özellikler kısmında "Başlatma Seçenekleri" adı altında kod ekleyebilirsin, bu kodları internette çoğu yerde bulabilirsin.Oyunu her başlattığında bir takım kodların otomatik olarak girilmesini sağlar, bu FPS'e, oynanışa bir takım artılar sağlar.

ahmet91 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamamdır teşekkürler. :)

DaNgEr900 ve Extreme bunu beğendi.
  5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Etkin değil. Biraz sıkıntı yaratmıştı önceki bilgisayarımda açmayı tercih etmiyorum.