1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü CRASH

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve isimsiz144 tarafından 30 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. isimsiz144

isimsiz144
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    3
    1
    15
    Merhaba arkadaslar ben ets 2 mp ye giriyorum bi kac dakika oynuyorum en cok bu olay sehir icinde oluyor bole 1.32 ye gecince oldu tam sürerken yükleme ekranı geliyor sonra asagıya atıp crash.log developers diye hata geliyor ama singleda sadece yükleme ekranı geliyor devam ediyor sorunun cozumu nedir?

2. VitaminB

VitaminB
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

14
    82
    29
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Buraya şunları yazacak çogu kişi
    - oyunu sil yükle
    - Oyun dosyalarını doğrula

Yapmadıysan önce bi doğrula en son çözüm olarak sil yükle ( eğer çözümünü bulamazsan ) ben öyle yapardım yani

isimsiz144 bunu beğendi.
  3. isimsiz144

isimsiz144
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    3
    1
    15
    Evet yaptım bi kac gün oynadım yine aynı hatayı verdi 1.32 de oldu hata hep sürerken yükleme ekranı geliyor.

4. VitaminB

VitaminB
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

14
    82
    29
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bilemiyorum malesef ;(
    Ama yanıt verirler az sonra

5. karamsar50

karamsar50
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    36
    25
    65
    Scania
    bendede aynı sorun var cozumunu bılen herseyı denedım onceden yoktu bu ıns scs duzeltır.

isimsiz144 bunu beğendi.
  6. isimsiz144

isimsiz144
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    3
    1
    15
    Umarım yardım gelir bendede 1.32 ye gecince oldu :( truckersmp ye ticket attım bildiğiniz birisi varsa lütfen buraya yöneltin.

karamsar50 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.