1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji CPU kaç olmalıdır?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Serci tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Serci

Serci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Abiciğim bilgisayarı alalı 5 yıl oldu gibi bi şeyler 3-5 yıl falan oldu ortalama. Zaten çıkmıştı bende bilgisayarcıyım ama bunun ısınmasını çözemiyorum. Yapabilieceğim ne var? Windows 7'de aşırı ısınıyor ilk geldiğinde üstünde windows 7 vardı zaten sonra 8e çektim baktım hafif düzeldi 10a çektim geçen gün kapandı bilgisayar 100 dereceyi geçti diye.

2. Hardy

Hardy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

306
    469
    185
    Bios yazılımında sorunlar oluşmuş olabilir. Buda CPU ve Cpu fan kontrolcüsünü etkilemiş olablir. Bios güncellemesi yapmadıysan birde onu dene. Eğer yaptıysan daha önceki bios versiyonununa geri dönmeyi dene..

Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
  3. Angelus

Angelus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mümkünse Kullanma 100 Derece Az Bir Şey Değil Suyun Kaynama Dercesi Sonra İşlemci Ele Gelir Benden Söylemesi ;)