1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Çok kötüyüm...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Bizhepbekledik tarafından 18 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Bizhepbekledik

Bizhepbekledik
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    9
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Selamun aleyküm abilerim, benim haziranda dişimin dolgusu düştü o tarafla yemek yemedim onun dışında ağrı sızı yapmadı. Bizim durumlar kötüydü hastaneye gidemedik. Çok şükür daha 4 gün önce gittim hastaneye... Orda et büyümüş onu kestiler kanamayı durduramadılar mecburen geçici dolgu yapıldı kanal temizliği falan olmadı, doktor bir kaç gün sonra tekrar gelin dedi, ama boş randevu sadece ayın 29 unda var ve benim dişim çok fena ağrıyor günlerdir uyku uyuyamıyorum. Bugün bile 4 saatlik uykuyla dayanıyorum o da yarım yamalak... Dolgu düştüğünde ağrımayan dişim geçici dolgu yapılınca çok fena ağrıyor daha 14 yaşımdayım günde 3-4 tane ağrı kesici içiyorum geceleri uyuyamıyorum. dişimin ağrısı başıma vuruyor başım ağrıyınca gözlerimde ağrıyor birde grip oldum sanırım kulaklarım fena ağrıyo intihar edicem ben...

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Doktora acil git. Sana yardımcı olurlar. İntihar falan etmeyi de boşver.

Bizhepbekledik bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun forumdaş sözde sosyal devletle tanışmışsın. Sağlıkta geldiğimiz nokta bu şimdi yanlış anlamayın 2000 öncesinde de iç açıcı bir manzara yoktu şimdide durum aynı ancak sağlık devrimi yaptık eski türkiyede hastahane koridorları dolup taşıyordu kuyruk vardı şimdi herşey düzeldi yalanını söylemesinler. O kadar da gss ödüyoruz artık para şehir hastanelerine yeterse kalanı ile durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza hakettikleri sağlık hizmetini sunarız.

Bizhepbekledik, MertOguz ve gokhanparlar bunu beğendi.
  4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    direkmen acile gitmelisin diş hastanelerin acili varmı bilmiyorum sen diş hapsi olmuşsun vallaha çok kötü birşey migren de daha kötü bunların sonucu intihar etmeye gidiyor vallaha sen derhal diş hastanesine gitmelisin şuraya yazıyorum ben cahil olabilirim bakın bana lütfen cahil misin saçma sapan şeyler söylemeyin sen nerede yaşıyorsun bu arada

5. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Allah kolaylık versin

6. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Reis intihar falan ne öyle ya olmaz o şeyler. Ailenin durumdan haberi vardır diye düşünüyorum. Hastanelerin acil bölümünde diş alanı var mı bilmiyorum ama eğer varsa vakit kaybetmeden gidin derim

7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    var acil bölümü var hatta bazı hastanelerde var bazılarında yok ama size tavsiyem mahallenizdeki diş hekimlerine gitmeyin gidin adam akıllı alın MHRS den randevunuzu yada 182'den randevu alın yer yoksa da ne yazıkki acile gideceksiniz yapacak birşey yok vallaha

8. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Çok film izlemişsin direk intihar edicem diyorsun daha yolun başındasın bu gibi senin önüne çok engel çıkıcak sen direk pes edersen yolun sonundaki ödülü göremezsin.

9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim 14'ümde hastane yoktu çok. Gerçi şimdi her taraf hastane ama doktor yok. Yazın dizlerimi incittim, bulunuğum ilçede ortopedi yok, yakın ilçede ve bir sonrakinde 1'er tane doktor var, acilden gelenlere bakıyorlardı. En son il merkezinde araştırma hastanesine gittim.

Başka bir hastaneyi denemeni tavsiye ederim.

10. gokhanparlar

gokhanparlar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    19
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Acile gitse ne olacak ? Son zamanlar da gittiysen oralar suriyeli dolu san fırsat gelmez