1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Club Manager 2019 (görüşlerinize ihtiyacımız var)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve daimy2017 tarafından 27 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Herkese merhaba,

Şu anda Hollanda’daki bir oyun stüdyosunda yarı zamanlı olarak çalışıyorum ve yeni piyasaya çıkardıkları bir futbol menajerlik oyununun Türkçe topluluk yöneticisiyim. Sanırım şu anda forumda doğru bölümde yazıyorum (eğer bölüm yanlışsa, moderatörler lütfen mesajımı ait olduğu bölüme alın). Bahsettiğim oyun Club Manager 2019; oyunun asıl sürümden önceki ilk sürümü yeni piyasaya çıktı ve şu anda yalnızca tarayıcı oyunu olarak oynanabiliyor.

Benim görevim, oyun bütün dünyada ve Steam, iOs ve Android’de piyasaya çıkmadan önce yeteri kadar geri bildirim toplamak. Oyunu şu adresten oynayabilirsiniz:
    https://www.clubmanagergame.com/tr/

Oyun F2P (Oynaması Ücretsiz) / Öde Kazan türünde bir oyun, bu yüzden oyun içi kullanılan para birimleri denenmeden oyunu test etmek kolay değil. Bu projenin topluluk yöneticilerinden biri olduğumdan, ücretsiz olarak vereceğimiz oyun içi para birimlerini (1,000 coin ve 25,000 para) kullanarak oyunu denemek isteyen oyuncuları ekleyebiliyorum. Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, lütfen oyunda seçmiş olduğunuz kullanıcı ismini (menajer ismi) ya bu konu başlığında ya da özel mesaj olarak bana bildirin.

Ayrıca oyun hakkında geri bildirimde bulunursanız harika olur. Şöyle bir şablon kullanabilirsiniz:

Artılar

Güzel grafikler
    Kart paketleri

Eksiler

Öde kazan türünde olması
    Uzun yükleme süreleri…

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim!

purppLz, HellorD TV, YusufE ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Başarılar. Güzel bir oyuna benziyor. Ancak Pay To Win olmasaydı daha güzel olurdu.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    oyuna giriş yaptım isim sametates4 steam ve android'de denmen için sana yardımcı olurum

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Top Eleven vardı, ona benziyor galiba. O oyun başlarda iyiydi, sonra kupada benden güçlü bir adam çıktı, yanlış hatırlamıyorsam ben 5 lvl isem adam 20 lvl falandı. Kendi sahamda 10 tane attı, deplasmanda 10-12 tane falan attı. Ben 1 yada 2 gol attım. O sinirle oyunu bıraktım. Adam gibi bir yerlere gelmek için vermek gereken paraları saymıyorum. Kendi başına bir yerlere gelmek çok şans, emek ve bilgi isteyen bir şeydi.

Öde kazan oyunlarını sevmiyorum bu sebeple. Bahsettiğim olayın üzerinden 5-6 sene geçti gerçi, ama ne zamana öde kazan görüp "bu belki öyle değildir" desem de, yanılıp oyunu bırakıyorum.

Size kolay gelsin, iyi çalışmalar.

UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Biz böyle bir konunun açık kalmasına izin verirsek; reklam diye tabir ettiğimiz kişisel veya reklam yapılmak istenen kurumsal internet sitesi, kişisel youtube kanalı vb. olan paylaşımlarada izin vermiş oluruz. Bunu istememizin nedeni ise gayet açıktırki forumun reklam ve tanıtımlarla dolup taşmaması.

Ancak; konunun düzgün ve açıklayıcı olarak açılmış olması ve forum üyelerimize özel vermiş olduğunuz oyun içi para nedeni ile konunun tarafımca kapatılana kadar açık kalmasını uygun buldum.

- Oyuna yumulun beyler :P

6. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    para sız oynayabilseydik keşke adam akıllı

7. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyundaki ismim ThePanixz

Oyunda şu anda gördüğüm eksikik , başta takım adı ve logo seçerken logonun renklerini seçememiz. Seçme olsa çok daha iyi olurdu. Onun dışında oyun iyi görünüyor. Başarılar.

8. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Merhaba, yorumlarınız bizim için önemli, gerekli yerlere ileteceğiz.

Güzel yorumun için teşekkürler,daha hazırlık aşamasında bir oyun, kullanıcıların görüşlerine göre oyunu şekillendireceğiz.

Görüşünüzü dikkate alacağız teşekkür ederiz.

Merhaba Samet şu anlık Steam ve Android için denemeye gerek yok. Onun yerine sana web sürümünde deneme için kullanacağın 1000 coin ve 25,000 para yollayacağım sen de oyun hakkında artı ve eksi görüşlerini yazarsan memnun olurum.

Merhaba şirketin amacı reklam vermek değil,Türkiye'deki oyuncuların oyun için görüşlerini öğrenmek, oyunu test edip görüşlerini sunabilecek oyunculara ulaşmak. Oyun iOS,Android ve Steam'a çıkmadan önce görüşler alıp,eksiklerimizi tamamlayıp oyunu oyuncuların istediği şekilde çıkarmak istediğimizden bu yola başvurduk.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Şubat 2019
    UBerk bunu beğendi.
  9. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    tamam yazarım sıkıntı olmaz bu gün 2dk durabildim ondan tam bakamadım

10. needforsped

needforsped
    Kayıtlı Kullanıcı

206
    58
    65
    Scania
    Oyunu denedim sarıyor fakat görüşlerimi oynadıktan sonra belli edeceğim.
    Bir çok eksiği var eklenmesi gereken ve ya düzeltilmesi gereken.@daimy2017