1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Çift Dorse ne zaman geliyor ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismail tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır merak ettiğim bir soruyu sizlere sormak istiyorum!

2 gündür izliyorum ve takip ediyorum ha geldi gelecek diyorum gelmedi Euro Truck Simulator 2 Multiplayer sayfasın'da Duyurdular

Scandinavya çıkış yaptık'dan hemen sonra Çift dorse geleceğin'den söz etmişlerdi! peki ya şimdi?

Neredeyse hemen hemen iskandinavya çıkalı 3 gün oluyor ayrıca ek bir soru MP4 Gelecekdi Scandinavya tamamlandık'dan 3 gün veya 4 gün sonra o da gelmedi peki neden? ​

2. Koray

Koray
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    1.18 güncellemesinde gelecektir muhakkak, sanırım Mercedes ile aynı anda gelecek gibi.

3. Pantera

Pantera

34
    13
    1
    65
    DAF
    Adminler şuan için kullanabiliyorlar test aşamasındalar bittikten sonra heralde tüm oyunculara açılacaktır ilerliyen güncellemelerde belkide 1.18 sürümünde

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Çok saçma bir düşünce tandem olsa neyse, o kadar uzun dorseyi döndürecek yol yok.

5. [TR]QuArTeSs

[TR]QuArTeSs

134
    31
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Artık dönüşlerde yollar tıka basa dolar herkes kornalara abanır bu çift dorse ile hele hele rotterdam gibi kalabalık ve deniz ulaşımının olduğu yerlerde neler yaşanır onu bilemiyorum işte :D

6. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence Gelmemeli QuArTeSs Çok Doğru Söylüyor Daha Dorsesiz Dönemeyen İnsanlar 2 Dorse İle Nasıl Dönecek Çok Merak Ediyoruym

-AZE- sarxan ve Oguzmedia bunu beğendi.
  7. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Gelsinde güzel bir konvoy yapalım çift dorseyle :D

8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Kardesim cift dorse suanda gelmis bulunmakta ama test asamasinda oldugundan dolayi suanlik adminler ve oyunda bazen bug oldugundan dolayi bazi oyuncularada denk gelebiliyor. :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Mayıs 2015
    CİNNAH bunu beğendi.
  9. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.534
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bir bu eksikti - buda gelirse yollarda kaos bitmez - ets2de çift dorse için uygun yolmu var - heleki iskandinavya mümkün değil çift dorse - abicim yollar zaten dar şehir içlerindeki yollar dahada dar nasıl dönecek millet çift dorseyle ve yük bırakırken nasıl geri geri park edilecek - iskandinavyaki bazı park alanları normal dorseyle bile manevra yapmaya bile müsait değil - bence hiç iyi bir fikir değil yollarda kazma çoook :D oyunun tadı kaçar (şahsi fikrim)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ekim 2015
  10. WarsLife

WarsLife

26
    29
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Europortda çok sıkıntı çıkar.