1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Cidden trafiği beklemeyip burdan gitmek ban sebebi mi ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RazorEmmi tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediklerin doğru ama promods un işi galiba :D

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. Thema

Thema

193
    153
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    promods ta trafiktemi oluyormuş yav, ben ne zaman girsem oyuna 3-5 kişi anca görüyorum.

3. RazorEmmi

RazorEmmi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ha şöyle hocam ya bana bunlarla gel haklı ban cart curt boşver kural varsa adam onu uygulamakta haklı ona birşey dediğim yoktu zaten :D Ayrıca arcadenin böyle bi server olduğunu yeni öğrendim. Böyle bi serverda lazımdı zevk almak lazım oyun sonuçta. Bu arada adamon biri gelse yolu bloklasa 1 saat ban yemiyor mu bu serverda yani adminler hiç bakmıyor mu?

Sen ProMods u öğren hocam o videodaki yerde promods :D Ayrıca Truckersmp nin kurallarında yazdığını bilmiyordum sonradan öğrendim ve adam kuralları uygulamış dedim sadece saçma buldum o kadar bloklayan trolleyen adamlar varken bu çook ufak birşey gibisinden yazı yazdım ve sen o kadar dolmuş ve millete o kadar cephe almışsın ki yazıları bile okumuyorsun galiba kasma bu kadar oyunun ve forumun tadını çıkarr boşveeeerrr

Kirkenes maden ocağı kısmı kalabalık baya. İzlandanın oraşarda güzel yollar var tek tük kişi görürsün. Bende yeni yeni keşfediyordum. Birkaç Türk bu yoldan geçmişti heralde serbest dedim 2. kez girdim sonra ban yedik :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ekim 2020
  4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yasaklı tag/avatar, chat/cb üzerinden küfür, izin verilmeyen plakalar ve save edit olayını abartmadığınız sürece kuralların belirli ölçüde esnetildiği bir sunucu. İsterseniz dorsenizi çaprazlama yola bırakabilirsiniz. Bütün sunucu NCZ olduğu için size bir yaptırım uygulanmaz.

5. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu önemli bilgi için teşekkür ederim. Bu arada NCZ ne demek onu anlayamadım ?

6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ncz=No collision area yani çarpışmasız yer burda herkesin içinden geçebilirsiniz(arcade serverinda)

7. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim.

Leno'X bunu beğendi.
  8. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    TMP iyicene saçmalamaya başlamış.Yetkililer Adaletsiz Davranıyor Cidden.

9. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Orda bekleyenleri aptal yerine koyup böyle bir hareket yapmanız tabiki de ban sebebi. Normal hayatta trafikte de böyle kendini zeki sanıp kurnazlık yapan tipler var.

Madem sabredemiyorsunuz o yola girmeyeceksiniz.

Doctor Pikachu, biraktim ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav şu önceki yorumları bi okuyun artıkta ona göre yazın. Kuralmış bilmiyorduk ban yedik. Ayrıca trafiği bloklayanlardan kat kat daha masumdur bunu yapanlar ama kural ortada işte. Konu kilit demiştim halen kilitlenmedi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.