1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) Çekici ve Dorse Ek Özelleştirme Modu - Tüm Aksesuarlar Ve daha Fazlası! (1.33)

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve TheKingTR tarafından 18 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    3.027
    4.529
    435
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod yapımcısı
    --------------------------------------
    By Forerunner

Önemli:
    Modu kullanmadan önce her ihitmale karşı savenizi yedekleyin. Yeni modda artık kabin ve şasiyi özgürce her araçta kullanmanıza izin verilmiyor sadece belirli araçlar için ekstra başka bir şasi seçme hakkı tanınıyor.

Genel bakış:

Bu mod ile birlikte kodlarla uğraşmaya gerek kalmadan herhangi bir araç üzerinde tüm parçalara erişim sağlayabilirsiniz.

Bu mod, oyunda değiştirilmiş veya hibrit bir kamyon yaratmanıza ve daha sonra bir dönüştürücüye ihtiyaç duymadan çok oyunculu oyuna girmenizi sağlar.
    Bu mod bir dönüştürücüye ihtiyaç duymadığından mevcut kamyonları düzenlemek modu etkinleştirmek ve güncelleme dükkanına gitmek kadar basit.​

Yasal Uyarı:
    Bu modu kullanarak, Ben, Öncülü, bu moddan bir kamyonu veya bu moddan bir kamyonu kullanırken meydana gelen herhangi bir şeyden sorumlu değilim; Buna, TruckersMP'den gelen yasaklar veya tek oyunculu oyun çökmeleri dahildir.​

Notlar:
    Bu mod, yalnızca belirli hibrid kombinasyonlarının oluşturulmasını sağlar ve böylece hit kutusunu artırmazlar.
    Bu modla bir kamyon yaparken burada özetlenen kurallara daima uyun:
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kabul-edilen-modlar-mod-kurallari.1866/

Özellikler:
    - Tüm temel oyun kamyonlarından elde edilen tüm temel oyun kamyonlarından parçalar
    - Tekerlekler, motorlar ve şanzımanların hepsi birbirinden bağımsız olarak kamyonlar arasında değiştirilebilir.
    - Dorse Özelleştirme değiştirildi
    - Krone DLC Desteği
    - Might Griffin DLC Desteği
    - Daf Tuning Desteği
    - Mevcut bir kamyon / treyler, stok veya değiştirilmiş yükseltmek mümkün
    - Boya DLC'leri ile uyumludur, ancak diğer kamyonlardan DLC boyalarını kullanamazsınız

Görseller (Eski görsellerin linklerinde sıkıntı çıkmış kısa zamanda düzelir ve moda ait yeni görseller ekledim.)

Kullanımı: (Videolu anlatım)

Kullanımı: (Yazılı anlatım)

Not:
    Eğer araçtan veya dorseden bir parça kaldırmak isterseniz bu şekilde kaldırın. (1,2,3 şeklinde sıralanmıştır)

Mod Linkleri

Türkçe çeviri ve eklemeler: @TheKingTR
    Ana orjinal TruckersMP konusu: https://goo.gl/XwBLQ1

Son düzenleme: 15 Aralık 2018 16:02

2. arinc

arinc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    393
    80
    215
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşte aradığım konu bu gün saatlerce kodlarla uğraşıp şstediğimi alamayıp sinirlenip saatleri çöpe attım ve şimdi istediklerimirahatca yapabileceğim konuyu açtığın için teşekkürler eline sağlık

TheKingTR bunu beğendi.
  3. EmrahKAPLAN

EmrahKAPLAN
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

31
    843
    1.299
    395
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bana bunlar ile gel. :D:cay:

TheKingTR bunu beğendi.
  4. drsnalt2

drsnalt2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

18
    909
    1.006
    375
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oha lan .Çok iyi <3 DLC gerekiyor mu peki ?

TheKingTR bunu beğendi.
  5. Big BluE

Big BluE

32
    478
    166
    320
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eline sağlık.Ben yapamadım heralde .Hibrit i bırak yeni scania ya eski scania parçalarını bile takamadım çünkü görünmüyor .3 modu da indirdim.My griffin -Daf + mod üçünüde aktif ettim sp de yapılandırmaya girdim ama parçalar görünmüyor

6. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    3.027
    4.529
    435
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birşey değil :) eyw
    :D
    Araçlara ait normal parçaları kullanabilirsin dlc`li parçalar için ise evet gerkiyor.
    Aracın altında ekstra fazladan bir slot oluyor resim veya veya videoda görüldüğü gibi oradan ekliyorsun parçaları.

drsnalt2 ve Big BluE bunu beğendi.
  7. Big BluE

Big BluE

32
    478
    166
    320
    Scania
    TruckersMP Profili
  8. MATADORTHE

MATADORTHE
    Plaka

18
    321
    147
    385
    Volvo
    TruckersMP Profili
    enanılmaz bir parça 10.000.000.000 bu tek bende değil galiba çünkü satın alıp takamıyorum.

9. eyp1727

eyp1727

20
    1.224
    737
    395
    DAF
    TruckersMP Profili
    aga konuyu ıncele direk indirme 2# Önemli: Aracı yapılandırdıktan sonra altında bulunan çarpıya basın aksi taktirde paranız yetersiz diyerek aracı satın almanızı veya geçerli parçaları onaylamanızı engelleyecektir. bak orda ne yazıyo okudunmu bunu acaba ?

10. sametcakr5734

sametcakr5734
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    406
    79
    225
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşekkkürrlerrr çok teşekkürler bo modu çok istiyordum 1.28 versiyonu daha iyi ama onda yeni scanıa olmadğı için olmuyor :D :D :D :D :D