1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Çarpmadığım halde ban yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve DeadSoldier tarafından 29 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Güzel hareket. Videonun öncesine uzun bir süre sol aynada görünmüyorsunuz, motor sesinden de anlaşılacak olursa kişinin sağından bir müddet ilerliyorsunuz, sonrasında kaza yapıyorsunuz. İtiraz edebileceğiniz dış etkenlere maruz kalmadığınız belli. Ne bir sıkıştırma görünüyor nede farklı biri sizi kazaya zorlamıyor. Sağdan geçmek istemişsiniz, tehlikeli sürüşten ceza almışsınız. Cezanızın kalkacağını sanmıyorum. Ban için yeterli bence şartlar :)

Son düzenleme: 30 Mart 2019
    MertOguz, RaichuTR ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Kanka sen şimşek McQueen misin ne bu hareketler sağdan geçmeye çalışırken Skoda hoplamış galiba o yüzden tehlikeli sürüş gibi duruyo sen yine itiraz et belki açarlar :)

BMW ci bunu beğendi.
  3. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Adam banlatmak için o yola girdiği çok belli ben olsam admincilik oynamaktan ban atardım bu adama. O yolda 45 sabitlenip gidilmeyeceğini herkes biliyor.

Skodanın banı da haklı gibi duruyor.

DeadSoldier bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.