1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Calais-Duisburg arası

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve hsngencer tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu senin kararın , ben'de kendi isteğimle giriyorum olacaklara razıyım.

2. LastPlayer

LastPlayer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

496
    134
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  3. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Eskiden troller, hileciler ve daha nicesi umurumda değildi. Zarar görsem bile kılımı kıpırdatmıyordum. Fakat son birkaç haftadır gördüğüm her yanlış hareketi raporluyorum. "Sonucunda ne oluyor" derseniz, hiçbir şey. En uzun verilen ceza üç gün, birçoğu da "kick atılabilir davranış" olduğu için reddediliyor. Adam 160 km/h ile aramıza dalıyor, küfür ediyor ve bu "kick atılabilir davranış"mış.
    Caydırıcı ceza sistemi olmadıkça bu tür trollerle, hilecilerle vs. daha çok karşılaşırız. Artık ben de boşu boşuna raporlama yapmaktan usandım. Videoyu kaydetme, kırpma, YouTube'e yükleme için harcadığım zamana yazık. Çok ağır kusurlar görürsem raporlamaya devam edeceğim.

Duisburg-Calais yolu eski havasını kaybetti; ipsiz sapsız, özürlü ve hatta kolsuz oyuncuların mekânı hâline geldi. Hiçbir özelliği olmayan tek şeritli bir yolu çok abarttılar. Bana kalırsa, o kadar kalabalık oyuncu kitlesini Almanya'daki otobanlara çekmek lâzım. Daha geniş yolda kaza riski azalacaktır.

Tosunpasa bunu beğendi.
  4. ProLife

ProLife
    Plaka

26
    391
    194
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çoğu kişinin dediğini tekrarlıyacam ama kendi isteğinizle oraya gidiyorsunuz bu bir oyun adı üstünde troll de olur başka birşeyde emin ol herkes düzgün oynasa gene sıkılırsın çünkü trafiğin başlıca kaynağı trol sonucu olan kazalar vb trolcüler olmasa orada trafik olcağınımı sanıyorsunuz (tartışma amaçlı yazmadım görüş niteliğindedir)

5. nghnghn

nghnghn

25
    24
    2
    35
    Başka Sunuculara Geçebilirsin.
    Örnek ; Euro 3,4 Gibi..

6. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.068
    1.776
    220
    Sürekli aynı şikayetler geliyor olay çok basit, eğer yoğun trafikten ve kurallara uymayan sürücülerden rahatsız oluyorsanız C-D yolunu kullanmayacaksınız. Calais ve Duisburg'a giden muşhur C-D yolu dışında birçok alternetif yol var. Kullanabilirsiniz.

Başlıkları moderatör arkadaşlar tarafından düzenleniyor, sebebi yazım kurallarına biraz daha dikkat ediniz ve başlık olduğunu unutmayın, kısa ve öz başlıklar yazınız.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.