1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Büyük Hediye Teslimatı İçin Geri Sayım ve S.S.S

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Song tarafından 8 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Acele edin, Noel Baba'nın kamyon elfleri! Biraz geç kalmış olabilirsiniz, ancak çabanız hala geçerlidir! Noel etkinliğimize katılmak isterseniz, bu parselleri dağıtmanın dijital fiziksel olarak benzersiz ödüller kazanma şansınızı elde etmek için çok zamanınız var!

Hız kazanmak için, daha önce yer alan Büyük Hediye Teslimatı 2017 blog yazısını okumayı unutmayın .

Fiziksel ödüller, 22 Ocak 2018 Pazartesi günü özel etkinlik tamamlandıktan sonra her katmandan katılımcılar arasından rastgele bir şekilde seçilecektirler. Etkinlikden kazananları duyurularını kaçırmamak için sosyal medyamıza göz kulak olun.

Şimdiye kadar yaşanan olay sırasında defalarca sorulan birkaç soru fark ettik. Onlara hitap etmek için küçük bir sıkça sorulan sorular listesi oluşturmaya karar verdik:

S: Gelişimimizi nasıl görebilirim?

C: Hem oyun içi (ana menü ekranının en üstündeki yeni küçük bir çubukta) hem de World of Truck web sitesindeki Profil sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

S: Yük götürmeye devam ediyorum ve ilerleme halen 3/6 gösteriyor. Nasıl ilerleme kaydedebilirim?

C: Lütfen işlerinizin şunlardan olduğuna emin olun:
    • World Of Trucks Sözleşmeler - Hızlı İşler veya Serbest Çalış dikkate alınmaz.
    • Hediye Dorsesi - sadece büyük hediye kutuları olarak kargo sayısı yükselir
    • Farklı Hedefteki Şehirler - her iş, önceki işlerden farklı bir şehre teslim edilmelidir. Kayıt defterini kontrol et! Ziyaret edilen şehirlerin listesi 1. aşamayı tamamladıktan sonra sıfırlanmaz.
    S: Harici bir Sözleşme yapmaya çalışırken aracımın çok uzun olduğu konusunda bir hata alıyorum. Neler oluyor?

C: Uyuşmayan bazı modların etkinleştirilmiş olması ihtimaliniz var. World of Trucks etkinliklerine katılırken tüm mod'ları devre dışı bırakmanız önerilir.

S: Aşama 1'i bitirdim ve hiçbir şey almadım!?! Yardım et!

C: World of Trucks'ta oturum açmanız ve Events sayfasından steam envanteri öğelerini talep etmeniz gerekiyor. Oyun içi etkinlik açıklamasındaki "Etkinlikleri Açın" düğmesine bastıktan sonra yönlendirileceksiniz.

S: Aşama 1'i bitirdim ve steam başarısı elde etmedim. Sorun nedir?

C: Bu, bir World Of Trucks başarısı, Steam başarısı değil.

S: Aşama 2'i nasıl etkinleştirebilirim?

C: Sadece devam edin. Başka bir hediye işi yaptıktan sonra, otomatik olarak 2. aşamaya atlatacaktır.

Mci61, Razor3214, MertOguz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. BolbieZ

BolbieZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ooo ben bitti sanmıştım ATS görevlerini yapmamıştım demek hala zamanımız var o zaman :cay:

Song bunu beğendi.