1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bunun neresi banlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HellorD TV tarafından 20 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili

sağda ne işin var senin :D @DesertEagle26

Video eski ama çok saçma bir ban gibi geliyor gözüme.

38 KAYSERİLİ 38 ve BMW ci bunu beğendi.
  2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    banların hepsi saçma kardeşim tek saçma olmayan ban benim gözümde hack yapan kişiler banı hakediyor ama diğer banlar bana haksızca geliyor bu oyun gerçekten sistemli çalışan kişiler tarafından yönetilse rank sistemi olur ve saatlik ban atılır 1 gün ban atmak demek oyuncunun oyundan soğuması anlamındadır. Şimdi bütün troll'cü kişileri perma banlama kararı almışlar ve bütün hesaplarımızı permalamışlar iyi güzelde şimdi sunucuları dolmuyor oyuna ilgi azalmış oyundaki eğlenceli kişileri yok edip kasvetli bir ortam getirmişler tamam hadi diyelimki troll'den nefret eden kişiler mutlu olsun ama oyuna ilgi kalmayıp amaçsız ve eğlencesiz bir şekilde oynayınca ne tadı alıcaklar? banlatcakları bir kişi olmuycak :D bir kere ban attırmaktan zevk alan onlarca oyuncu var :D troll'den zevk alan yüzlerce oyuncu var :D makas ve tehlikeli hareketlerden çok zevk alan tırı araba gibi kullanan binlerce oyuncu var bunları banlayınca bu oyunun ne zevki kalıcak? soruyorum size oyunun bir amacı var mı bunlar haricinde? hadi rank sistemi getirsinlerde sabah akşam şehirler arası yük taşıyalım seviye kasalımda o zaman diyin ''Bu bir simülasyon oyunu moruq.'' diye ama oyunun bir amacı yok save dosyası kasmak isteyen zaten c-d yoluna gelmez gelsede eu2 girmez hatta mp bile yüklemez. Bundan dolayı diyorum ki mp'leride onların olsun hesaplarıda onların olsun banlarıda onların olsun hadi bundan sonra banlasınlar bakalım banlayacak adam bulabilirlerse.

38 KAYSERİLİ 38 ve HellorD TV bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek sunucudan gireriz sakince oynarız. Aslı varsa güzel olmuş yeni karar :)

Son düzenleme: 20 Mart 2019
    hoca33 2 bunu beğendi.
  4. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    adamin ustune kirmasi iyi olmamis adamdan kacildigi halde sagdan gelip emniyet seridine SIKISTIRMA si olmamis

5. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Neresi banlık değil? :H

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bugün olsa emniyet şeridine girmez, fren yapardım fakat bordo team troll team muhabbetinden dolayı gaza geldim. [​IMG]

HellorD TV ve Extreme bunu beğendi.
  7. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    adamın pc si kasıyor ve klavyeyle oynuyormuş bi benim pc çöp sanıyordum

8. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Kaç gün ceza aldın bu ban videosundan ?

9. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    oh be sonunda kabul ediyorsun ama senin yaptığın'da yanlış orda zaten dorse bariyere takılıyor takılınca kurtarmaya çalışırken adamın önüne kırıyorum sonra emliyet şeridine giriyorum fakat sende gelince 2.bir olay yaşanıyor telsizdende tahrik ediyorlar. :)

not : olayı çok iyi hatırlıyorum o olaydan önce köprüye çıkarken önüme kırdılar :)