1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü BUG'dan Dolayı Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alikvp tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    degerli yorumun icin tesekkurler ileriye donuk bakis acisi tamda bu tekrardan tesekkur ederim...

2. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Medal.TV kullanabilirsin playstv benzeri tam kayıt alıyor mu bilmiyorum ama oyun icindeyken ayarlardan atadıgın tuşa basarak klip yükleyebiliyosun :)

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kimsenin günahını almak istemem ama bu videoya %100 ban atılır hileden dolayı

4. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    ugur sende turk adminler gibi turklere ban atma yonundesin galiba ayrica video cekildiginde pc de herhangi bir hile vs program yoktu ve hala yok promod haritasinin yollar haricinde her yerinde bug var bunuda hatirlatayim dedim

5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türk, yabancı diye ayrım yapmadım hatta "kimsenin günahını almak istemem" diye belirttim. Sadece videoya bakarak hileden çok rahat ban atılır dedim. Evet bug olmuş olabilir o yüzden zaten tırnak içinde yazdığımı belirttim. Geçmiş olsun inşallah açılır.

alikvp bunu beğendi.
  6. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    ugur gercekten bak suan mod var bir tane bizden adam sagdece turkler e ban atiyor atilan ban perma zaten

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.