1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü BUG'dan Dolayı Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alikvp tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Size bin defa söylüyorlar, kayıt programı açmadan oyuna girmeyin ban yiyince haksız ban diyerek konu açıyorsunuz. TruckersMP kuralları gayet açık video kaydınız olmadan kimse size inanmak zorunda değil nerden bilelim sizin yalan atmadığınızı, belki zenginsiniz.

2. unyeli527

unyeli527
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kayıt açarak girse ne olacak artık onları bile kabul etmiyorlar yeter ki adminler haklı olsu istiyorlar adminler

3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu ban için konuşuyorumda arkadaş kayıt alsa ne olacak kayıtta arkadaşın hile kullanıp kullanmadığını anlayacak bir ayrıntı mı var kayıt alsa adminin 0 kamerası ile aldığı kayıttan ne farkı olacak bu işin kesin çözümü adminle banın atıldığı konuma gidip bug olup olmadığını kontrol etmek ha bunu yapamayacaksa adminlik yapmasın.
    Burada sıkıntı mantıkta eğer hileden ban yediyse o zaman bu video kanıt için yetersiz oyuncudan beklendiği kadar adminden de kanıt yeterliliği istenmeli, ha reckless drive dan yediyse durum daha da mantıksız o zaman kimse promods ta kaza yapmasın hele yolun dışına hiç devrilmesin çünkü araç bugdan havaya uçup birilerinin üzerine düşebilir ki bu video da başka oyuncuya zarar gelmemiş.
    Sizden istirhamım her haksız ban konusuna aynı klasik şeylerle yanıt vermeyin. Evet çoğu açılan konu gayet haklı ban yemiş arkadaşların oluyor ama vicdanlı olun biraz bu ban haksız bir ban

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1 bugdan zıpladı, 2 bugdan zıpladı da o kadar mesafeden düştükten sonra nasıl oluyor da motor hala çalışır ve araç yürür durumda? En son yüksekten düşüp yan kaldıktan sonra 3. kez tekrar zıplıyor ve düzeldikten sonra zıplaması kesiliyor. Bug olsa düz dururken de zıplaması gerekmez mi?
    Şimdiye kadar promodsun 70-80% kadarını dolaştım. Virajı alamayıp çimenlere yan/ters yattığım oldu ama hiç havalara uçmadım.

Son düzenleme: 18 Aralık 2019
    bluesbass bunu beğendi.
  5. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    birincisi kayit programi 5 dakikasi bile 5 gb yapiyor sende varmi 2 tb disk de kayit et diyorsun
    ikincisi ise bunun zenginlikle alakasi yok steam hesabima baka bilirsin en fazla ala bildigim oyunlar belli daha alamam para yok

6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumdaş nefesini tüketme boşa anlamayacaklar arkadaşlarımız senin yediğin bu ban haksızdır çünkü bu videoda senin hile kullandığını kanıtlamak için yetersiz. İşte böyle bir toplulukla projeyi geliştirmeye, yönlendirmeye gücümüz yetmez neden mi çünkü her halta bir kulp takıyoruzda ondan. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyemiyoruz.
    Ve son defa söylüyorum gidin ... İzlandasına devirin Skodayı tavan yol kenarına girerse yol sizi havaya fırlatacaktır taki aracınız 4 teker üstüne oturana dek. İlla anlamanız için video mu çekelim bug dolu promods ta.
    Bu arada arkadaşımızın chat e ne yazdı görünmüyor video da \fix komutundan bir haber arkadaşlarımıza hatırlatayım

alikvp bunu beğendi.
  7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dorsesiz fix komutunu kullanamazsın. Ben de bunu hatırlatayım.
    PlaysTv'nin sitesine şuan ulaşılmıyor. Site açıldığı zaman Scout ve tır ile virajı alamayıp yolun kenarına devirdiğim videoları atarım. Videoların hiçbirisinde havaya fırlamadım.

8. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam tartışma benle bu video hile kanıtı için yetersiz işte terste çevirsen düzde baksan değişmez yanlış birşey gider ban attığın yerde ters çevirirsin aracı bakarsın sonuçta adminsin görevin bu promods aşırı bug dolu sen eğer projene bunu dahil ediyorsan sorumluluğunu da alacaksın şimdi sadece biz oyuncular mı promods sun bug dolu olduğunu kabul ederek 100 liralık hesapla risk ve sorumluluk alacağız. Bu tek taraflı birşey değil o zaman projene promods u ekleme. Bak git En çok İzlanda da başıma geliyor tırı al çık kara sonra yola tekrar çıkmak için gaza bas tırın deli gibi olduğu yerde sektiğini göreceksin. Süspansiyon ayarların izin verilen aralıkta en düşükse bu zıplama şiddetli hale geliyor. Tmp nin ilk zamanlarını biliyorsan havada uçan 40 tonluk tırları içinden araç doğunca havalanıp düşmeyi bilirsin. O zaman nasıl bu buglar sıradan sayılıp oyuncuya sorumluluk yüklenmediyse promods bug ları da aynı şekilde bug dır.
    Ve sende diyorsun ben hiç fırlamadım bu fırlayan adamın hile kullandığını kanıtlamak için yeterli mi?

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    SP'ye girin, aynı yerde tırı veya Scout'u ters şekilde devirip videoyu gönderin. Aynı şekilde 3 kez zıplarsa ben hatamı kabul ederim ama bunu adminden yapmasını istemek çok saçma olur. Zira itirazın olumlu olarak sonuçlanması, senin kural ihlali yapmadığını kanıtlamana bağlıdır. Admin hileden veya başka bir sebepten dolayı her banladığı kullanıcının olay anını canlandırmaya kalksa, ne senin itirazına bakacak vakti kalır ne de sistemdeki diğer raporlara bakabilir. O adminin işi bu değil, bunu senin yapman gerekiyor. Burada bu kadar gereksiz tartışana kadar SP'ye girip video çekin.
    Sistemin kötü işleyen tarafları elbette var. Yok demiyorum ama bazen şunu unutuyorsunuz; sunucuda oynayan tek kullanıcı siz değilsiniz ve hiç bir adminin, bu şekilde ban itirazını sonuçlandırmaya vakti yok. Zaten böyle bir sistem de yok.

10. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam Forumdaş uzatmaya gerek yok sana göre arkadaşın hile kullanma ihtimali var ve bu video senin için yeterli bana göre de hileyi kanıtlayan net bir durum yok bu yüzden admin başka kanıt sunmalı vakti olmaz bakamaz beni ilgilendirmez ban yiyen arkadaşımız itiraz edip bug var desin hatırlıyorsa single da gidip kendini aynı duruma soksun admine yollasın.
    Senin eleştirdiğim tarafın ise trollük yapmamış kimseye çarpmamış ve bug da kaldığını söyleyen dert yanan bir forum üyesine yol göstermek yerine üstü kapalı hile yapmış olabilir misin demen sana haklısın yada haksızsın demedim sadece yaklaşımınız yanlış dedim adminlere eleştirel yaklaşın onları zorlayın tüm sorumluluğu oyuncuya yıkmayın. Topluluk olarak yapmamız gereken tmp nin kural ihlal ban üçlüsünü hakkaniyetli yapmasını sağlamak ki adminler keyfi, kendi bakışına göre ban atmasın kurallar çerçevesinde ban atsın. Vakti yoksada bilgisayar başına geçip adminlik yapmasın yapacak vakti bol bir sürü adam var. Umarım benzer bir durum başınıza gelirse size yardımcı olacak birini veya anlayış gösterecek bir admini karşınızda bulursunuz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.